معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان X VPN در بشکن

تواناتک:  یکی از سرویس‌های تواناتک برای همراهان، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. شما با ارسال یک ایمیل رایگان به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه از فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت نمایید. راه‌دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها، موجود است، شما می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام بشکن، لینک دانلود کلیه فیلترشکن‌ها را دریافت نمایید.

در این مقاله آموزشی وی‌پی‌ان X VPN را برای عبور از فیلترینگ در اندروید و iOS به شما معرفی می‌کنیم.

X VPN، وی‌پی‌ان امن و مناسبی برای عبور از فیلترینگ است. شما با این وی‌پی‌ان بسادگی می‌توانید به صورت امن و ناشناس به کلیه سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فیلتر شده، دسترسی داشته باشید.

X VPN کلیه ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند، و آدرس آی‌پی شما را مخفی نگه‌می‌دارد. در نتیجه یکی از مزایای خوب این وی‌پی‌ان، امنیت آن و حفظ حریم خصوصی شما است. این وی‌‌پی‌ان به امنیت و سرعت مناسبی که دارد، شناخته شده است.

شما با استفاده از X VPN  می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حجمی و بدون پرداخت هزینه، از دنیای بدون فیلتر لذت ببرید.

X VPN دارای سرورهایی در کشورهای مختلف (India, Australia, USA, Japan, Singapore, Canada, France, Germany, UK, etc) می‌باشد، که شما امکان انتخاب سرور کشور مورد نظر خود را دارید.

این وی‌پی‌ان در سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS قابل استفاده است. کاربران اندروید ۴.۱ و بالاتر امکان استفاده از این ابزار را دارند.

برای استفاده از این ابزار ابتدا به گوگل‌پلی و یا اپل‌استور مراجعه نمایید و نسخه مورد نظر را دانلود کنید. پس از نصب X VPN، در قسمت Choose Location در تب Free سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید. پس از انتخاب سرور مورد نظر بر روی علامت On بزنید، و منتظر بمانید که به سرور کشور مورد نظر متصل شوید. بعد از اتصال شما عبارت سبز رنگ connected را خواهید دید، و محل شما را بر روی نقشه، محل سرور مورد نظرتان است. برای قطع کردن اتصال خود تنها کافی است بر روی عبارت Off بزنید. شما در لیست سرورها با انتخاب گزینه The Fastest Server می‌توانید به سریع‌ترین سرور متصل شوید.

 

در آخر توصیه می‌کنیم اگر به‌دنبال وی‌پی‌ان امن و رایگان در اندروید و iOS هستید، X VPN را از دست ندهید.