Auto VPN؛ ابزاری برای عبور از فیلترینگ در اندروید

Tavaana Tech

تواناتک: Auto VPN یک ابزار امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله به قابلیت‌های آن و نحوه استفاده از آن می‌پردازیم. (این وی‌پی‌ان به درخواست کاربران بررسی شده است)

Auto VPN علاوه بر رابط کاربری بسیار ساده‌ای که دارد، از قابلیت‌های خوبی بهره‌مند است که می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای اندرویدی‌ها باشد. از جمله:

امنیت بالا: دستگاه شما را به سرور کشورهایی چون کانادا، آمریکا، فنلاند، استرالیا، هلند و فرانسه متصل می‌کند و آدرس آی‌پی‌ شما را عوض می‌کند و برایتان یک آدرس آی‌پی جعلی می‌سازد. در توضیحات این اپلیکیشن هیچ اشاره‌ای به استفاده آن از سیستم رمزگذاری نشده است؛ بنابراین توصیه می‌کنیم اگر فعالیت‌های خاصی انجام می‌دهید از این ابزار استفاده نکنید. 

بدون محدودیت: هیچ گونه محدودیت زمانی و حجمی ندارد و می‌توانید به صورت نامحدود و بدون نیاز به پرداخت پول از آن استفاده کنید.

بدون نیاز به ثبت‌نام: برای استفاده از آن نیازی به ساختن حساب کاربری یا واردکردن اطلاعات فردی ندارید.

آسان و سریع: استفاده از آن بسیار آسان است و سرعت بسیار بالایی هم دارد. با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi به‌راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. 

برای استفاده از این ابزار در گام نخست آن را از گوگل‌پلی دانلود کنید. پس از اجرا، از طریق منو اپلیکیشن در بالا سمت راست، سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و با انتخاب گزینه Connect به آن متصل شوید. برای قطع اتصال هم کافی است گزینه Disconnect را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه Auto از لیست سرورها نیز بهترین و پرسرعت‌ترین سرور برای شما انتخاب می‌شود. 

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، Auto VPN را امتحان کنید.