Daily VPN؛ عبور از سد فیلترینگ در اندروید

تواناتک: Daily VPN ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

وی‌پی‌ان Daily VPN به شما کمک می‌کند آزادانه به منابع فیلترشده و اپلیکیشن‌های مسدودشده دسترسی داشته باشید و به صورت مخفی وب‌گردی کنید. این ابزار بسیار امن، تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری و آدرس آی‌پی‌تان را مخفی می‌کند. در حقیقت مراقب حریم خصوصی شماست. همچنین هنگام اتصال به شبکه‌های وای‌فای عمومی از اتصالات شما محافظت می‌کند. 

Daily VPN با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است. همچنین سرورهای زیادی در کشورهای مختلف دارد و شما می‌توانید به سادگی به هر یک از آن‌ها که بخواهید متصل شوید. 

برای استفاده از این ابزار لازم نیست ثبت‌نام یا مشخصات فردی خود را وارد کنید. همچنین لازم نیست سیستم شما روت باشد؛ این اپلیکیشن برای اندروید ۴.۱ به بالا طراحی شده است.

برای استفاده از Daily VPN کافی است در گوگل‌پلی آن را دانلود و سپس اجرا کنید. بعد سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی متصل شوید. برای قطع اتصال هم کافی است Disconnect را لمس کنید. اگر هم در لیست سرورها گزینه Select the Fastest Server را انتخاب کنید، به سریع‌ترین سرور متصل می‌شوید.

اگر دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم Daily VPN را امتحان کنید.