دسترسی آزاد به اینترنت در اندروید با VPN EARTH

تواناتک: VPN Earth ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است که کمک می‌کند آزادانه به منابع فیلترشده و اپلیکیشن‌های مسدود دسترسی داشته باشید. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

VPN Earth ابزاری بسیار امن است؛ تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. در حقیقت کاملا از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند. با استفاده از این وی‌پی‌ان می‌توانید به صورت مخفی وب‌گردی کنید. همچنین هنگام اتصال به شبکه‌های وای‌فای عمومی از اتصالات شما محافظت می‌کند. 

این وی‌پی‌ان سرورهای زیادی در کشورهای مختلف دارد و شما می‌توانید به سادگی به هر یک از آن‌ها که می‌خواهید متصل شوید. اگر در لیست سرور‌ها گزینه Fastest Server را انتخاب کنید، هم به پرسرعت‌ترین سرورمتصل می‌شوید. 

این ابزار با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است. برای استفاده از آن لازم نیست ثبت‌نام یا مشخصات فردی خود را وارد کنید. همچنین لازم نیست سیستم شما روت باشد؛ این اپلیکیشن برای اندروید ۴.۱ به بالا طراحی شده است.

کافی است در گوگل‌پلی آن را دانلود و اجرا کنید. بعد سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن اتصال هم کافی است Disconnect را لمس کنید.

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما VPN Earth را امتحان کنید.