دسترسی آزاد به اینترنت در اندروید با Fast VPN

تواناتک: Fast VPN ابزاری رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های آن را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

با استفاده از Fast VPN در سیستم عامل اندروید می‌توانید آزادانه به منابع و اپلیکیشن‌های مسدود دسترسی داشته باشید.

این وی‌پی‌ان، طبق توضیحات سازنده‌اش در گوگل‌پلی، از حریم خصوصی کاربران محافظت می‌کند و شما با استفاده از آن می‌توانید مخفیانه وب‌گردی کنید. در حقیقت امکان اتصال شما را به سرور کشورهای مختلف فراهم می‌کند و آدرس آی‌پی واقعی شما را مخفی نگه می‌دارد. این ابزار همچنین از سیستم رمزگذاری برای ترافیک مصرفی شما استفاده می‌کند. 

این وی‌پی‌ان با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است. برای استفاده از آن لازم نیست ثبت‌نام یا مشخصات فردی خود را وارد کنید. همچنین لازم نیست سیستم شما روت باشد؛ چون فقط برای سیستم‌عامل‌های اندروید ۵ به بالا طراحی شده است.

کافی است آن را از گوگل‌پلی دانلود و سپس اجرا کنید. بعد سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و گزینه Start را بزنید تا پس از مدت کوتاهی متصل شوید. برای قطع‌کردن اتصال هم Stop را لمس کنید. در قسمت Select Server نیز می‌توانید سرور را انتخاب کنید. همچنین با انتخاب Auto Select می‌توانید به صورت خودکار به سریع‌ترین سرور متصل شوید. 

اگر اندرویدی هستید و به دنبال وی‌پی‌ان مناسبی برای عبور از فیلترینگ می‌گردید، این ابزار را تست کنید.