Fire VPN; ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ

تواناتک: Fire VPN، یک وی‌پی‌ان امن و مناسب برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به منابع آزاد و اپلیکیشن‌های مسدودشده در سیستم‌ عامل اندروید است.

این ابزار امنیت مناسبی دارد; چرا که آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. شرکت تولید‌کننده این ابزار اشاره‌ای به استفاده از سیستم‌رمزگذاری برای ترافیک مصرفی شما نکرده است، پس در صورت انجام فعالیت‌های خاص در دنیای مجازی استفاده از این ابزار توصیه نمی‌شود.

استفاده از این ابزار کاملا رایگان است. در حقیقت این ابزار هیچ گونه محدودیت زمانی و حجمی ندارد.

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi می‌توانید از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سرور کشورهایی مثل مکزیک، آمریکا و ژاپن متصل شوید.

برای استفاده از Fire VPN، نیازی به ثبت نام یا ساختن حساب کاربری با اطلاعات شخصی ندارید. کافی است آن را از گوگل‌پلی دانلود و نصب کنید. پس از اجرای برنامه سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید، گزینه Connect را بزنید و منتظر بمانید تا متصل شوید. شما همچنین با انتخاب گزینه برای قطع‌کردن اتصال هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید.

استفاده از این ابزار را به شما کاربران اندروید توصیه می‌کنیم؛ چرا که با سرعت پایین اینترنت سازگاری دارد و کمک می‌کند به راحتی از سد فیلترینگ عبور کنید.

یکی از خدمات تواناتک، معرفی فیلترشکن‌های امن و مناسب است. یک ایمیل خالی به آدرس beshkan@tavaana.org بفرستید تا آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید.

راه دیگری هم برای دسترسی به فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ عضو کانال تلگرام بشکن شوید و به راحتی ابزارهای عبور از فیلترینگ را از آن‌جا دانلود کنید.