Free VPN؛ دسترسی نامحدود به اینترنت در اندروید

تواناتک: Free VPN - Super Unblock Proxy Master Hotspot VPN، یک وی‌پی‌ان امن و مناسب برای دسترسی به منابع آزاد و اپلیکیشن‌های مسدودشده در سیستم‌ عامل اندروید است.

این ابزار امنیت بالایی دارد و از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند؛ چرا که تمام ترافیک مصرفی‌تان را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی‌تان را نیز مخفی نگه می‌دارد.

شما بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و حجمی می‌توانید از این ابزار برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به کلیه اپلیکیشن‌ها و سایت‌های فیلترشده استفاده کنید.

این وی‌پی‌ان با شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi سازگاری دارد، سرعتش مناسب است و امکان می‌دهد به سرورهای زیادی در کشورهای مختلف متصل شوید. 

برای استفاده از Free VPN، نیازی به ثبت نام یا ساختن حساب کاربری با اطلاعات شخصی و واردکردن مشخصات کردیت‌کارت خود ندارید و می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. کافی است آن را از گوگل‌پلی دانلود و نصب کنید. پس از اجرای برنامه، در قسمت Server، سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید (با انتخاب گزینه Optimal Server، برنامه برای شما قوی‌ترین و پرسرعت‌ترین سرور را انتخاب می‌کند)، گزینه Connect را بزنید و منتظر بمانید تا متصل شوید. برای قطع اتصال هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید.

در قسمت Proxy Manager نیز می‌توانید اپلیکیشن‌هایی که می‌خواهید از فیلترینگ عبور کنند و به آنها بدون محدودیت دسترسی داشته باشید را انتخاب کنید. در قسمت Proxy Type تیک گزینه Protocol Auto را بزنید. 

استفاده از این ابزار را به کاربران اندروید در ایران توصیه می‌کنیم؛ چراکه با سرعت پایین اینترنت سازگاری دارد.

یکی از خدمات تواناتک، معرفی فیلترشکن‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل خالی به آدرس beshkan@tavaana.org آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید.

راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ در کانال تلگرام بشکن عضو شوید تا لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها برای‌تان ارسال شود.