FREE VPN - Unseen Online؛ ابزاری ویژه اندروید

تواناتک: Free VPN- Unseen ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و نحوه استفاده از آن را آموزش می‌دهیم.

شما با استفاده از این وی‌پی‌ان می‌توانید آزادانه به منابع فیلترشده و تمام اپلیکیشن‌هایی که مسدود هستند دسترسی داشته باشید.

Free VPN- Unseen امنیت بالایی دارد، تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و همچنین آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. در حقیقت این ابزار از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند. این وی‌پی‌ان به شما امکان می‌دهد به صورت مخفی وب‌گردی کنید و همچنین هنگام اتصال به شبکه‌های وای‌فای عمومی از اتصالات شما محافظت می‌کند. 

این نرم‌افزار با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است و سرورهای زیادی در کشورهای مختلف دارد و شما می‌توانید به‌سادگی به سرور مورد نظرتان متصل شوید.

برای استفاده از این ابزار به ثبت‌نام یا واردکردن مشخصات فردی خود نیاز ندارید. کافی است به گوگل‌پلی مراجعه کنید و آن را دانلود و اجرا کنید. سپس سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن وی‌پی‌ان هم کافی است Disconnect را لمس کنید.

اگر کاربر اندروید هستید و به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، Free VPN- Unseen را امتحان کنید.