عبور از سد فیلترینگ در اندروید با GE VPN

تواناتک:GEVPN ابزاری رایگان برای عبور از سد فیلترینگ در اندروید و دسترسی به منابع و اپلیکیشن‌های مسدودشده است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

فیلترشکن GEVPN، طبق توضیحات سازنده‌اش در گوگل‌پلی، از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند و به شما امکان می‌دهد به صورت مخفی وب‌گردی کنید. همچنین سرورهایی در کشورهای مختلف دارد که با اتصال به آن‌ها آدرس آی.پی واقعی‌تان مخفی نگه داشته می‌شود. این ابزار همچنین ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند، پس می‌توانید با خیال راحت از آن برای عبور از فیلترینگ در اندروید استفاده کنید. 

این وی‌پی‌ان با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است. برای استفاده از آن لازم نیست ثبت ‌نام یا مشخصات فردی خود را وارد کنید. همچنین لازم نیست سیستم شما روت باشد؛ این اپلیکیشن فقط برای سیستم‌عامل اندروید ۵ و بالاتر طراحی شده است و می‌توانید از آن بدون محدودیت زمانی و حجمی استفاده کنید. متاسفانه این ابزار، تبلیغات را نمایش می‌دهد.

کافی است GEVPN را از گوگل‌پلی دانلود و سپس اجرا کنید. بعد روی گزینه Best در بالا سمت راست بزنید، سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و روی Connect بزنید تا پس از مدت کوتاهی متصل شوید. برای قطع اتصال هم کافی است Disconnect را لمس کنید. با انتخاب گزینه Best در لیست سرورها، این وی‌پی‌ان به صورت خودکار شما را به سریع‌ترین و بهترین‌ سرور متصل می‌کند. 

اگر کاربر اندروید هستید، حتما این ابزار را امتحان کنید.