عبور از فیلترینگ در اندروید با Goat VPN

 تواناتک: Goat VPN ابزاری رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

با استفاده از Goat VPN می‌توانید در اندروید آزادانه به منابع فیلترشده و اپلیکیشن‌های مسدود دسترسی داشته باشید.

اما آیا این ابزار امن است؟

این وی‌پی‌ان طبق توضیحات سازنده‌اش در گوگل‌پلی، از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند و آدرس آی‌پی واقعی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. به عبارت دیگر سرورهای آن در کشورهای مختلف به شما امکان می‌دهد به صورت مخفی وب‌گردی کنید. این ابزار همچنین از سیستم رمزگذاری برای ترافیک مصرفی استفاده می‌کند. 

Goat VPN با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است. برای استفاده از آن لازم نیست ثبت‌نام یا مشخصات فردی خود را وارد کنید. همچنین لازم نیست سیستم شما روت باشد؛ این اپلیکیشن فقط برای سیستم‌عامل اندروید - نسخه ۴.۱ به بالا - طراحی شده است و می‌توانید بدون هیچ محدودیت زمانی و حجمی از آن استفاده کنید. 

کافی است آن را از گوگل‌پلی دانلود و سپس اجرا کنید. بعد بهترین سرور را به صورت اتوماتیک برای شما انتخاب ‌می‌کند و باید Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی متصل شوید. برای قطع اتصال هم کافی است Disconnect را لمس کنید. شما از طریق قسمت Choose Server از تب Free می‌توانید به لیست سرورهای رایگان این ابزار دسترسی داشته باشید. اگر هم گزینه Default را انتخاب کنید به صورت اتوماتیک سریع‌ترین سرور برای شما انتخاب می‌شود.

استفاده از این ابزار را به کاربران اندرویدی که به دنبال ابزاری امن و رایگان هستند، توصیه می‌شود.