دور زدن فیلترینگ در اندروید با HOT VPN

تواناتک: HOT VPN ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله به قابلیت‌های این وی‌پی‌ان و نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

اپلیکیشن HOT VPN طبق ادعای شرکت سازنده‌اش امنیت بالایی دارد، تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. در حقیقت این ابزار از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند. 

این اپلیکیشن که با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگاری دارد، دارای دو نسخه رایگان و تجاری است. در نسخه رایگان تعداد زیادی سرور بدون محدودیت در اختیار شما قرار گرفته است. شما بدون محدودیت زمانی و حجمی می‌توانید از سرورهای رایگان استفاده کنید و آزادانه به منابع فیلترشده و اپلیکیشن‌های مسدودشده دسترسی داشته باشید.

این ابزار برای اندروید ۴.۲ به بالا طراحی شده است. 

برای استفاده از این وی‌پی‌ان به ثبت‌نام یا واردکردن مشخصات فردی خود نیاز ندارید. کافی است به گوگل‌پلی بروید و آن را دانلود و سپس اجرا کنید. روی Connect بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید. برای قطع اتصال هم Disconnect را لمس کنید.

شما همچنین می‌توانید از لیست سرورها، سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید. این ابزار دارای سرورهایی در کانادا، آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه و... است. با انتخاب گزینه Optimal Server نیز می‌توانید به سریع‌ترین سرور موجود متصل شوید. 

اگر کاربر اندروید هستید و به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا می‌گردید، HOT VPN را امتحان کنید.