HOTSPOT VPN; ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ

تواناتک: وی‌پی‌ان "HOTSPOT VPN" ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ و وب‌گردی بدون محدودیت در سیستم عامل اندروید و "iOS"  است. این وی‌پی‌ان همچنین یکی از ابزارهای امن، رایگان و بسیار ساده برای دسترسی به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدودشده است.

وی‌پی‌ان "HOTSPOT VPN"، از حریم شخصی شما محافظت می‌کند. چرا که این ابزار امنیت بالایی دارد، تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی شما را مخفی نگه می‌دارد. همچنین هیچ گونه محدودیت زمانی و حجمی ندارد.

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi می‌توانید از این ابزار استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سرور کشورهایی مثل آلمان، آمریکا، هلند، انگلستان و کانادا متصل شوید.

برای استفاده از "HOTSPOT VPN"، به هیچ عنوان نیازی به ثبت‌نام و واردکردن اطلاعات شخصی خود ندارید.

شما در هنگام استفاده از این ابزار امکان چک کردن میزان ترافیک مصرفی خود را هم دارید و همچنین پیش از اتصال می‌توانید سرعت سرورهای کشورهای مختلف را تست کنید و گزینه مناسب را انتخاب کنید.

این وی‌پی‌ان کاملا رایگان و بدون محدودیت است و کاربران سیستم عامل اندروید و "iOS" می‌توانند آن را به صورت رایگان از گوگل‌پلی و اپل‌استور دانلود کنند. استفاده از این ابزار بسیار ساده است؛ کافی است بعد از دانلود و اجرای آن به تب وی‌پی‌‌ان بروید، سرور کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید و گزینه Connect را بزنید.

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم "HOTSPOT VPN" را امتحان کنید.