Just VPN؛ ویژه اندروید و آی.او.اس

تواناتک: وی‌پی‌ان «JustVPN» ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ و وب‌گردی بدون محدودیت در سیستم عامل اندروید و iOS است. در این مقاله به ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن می‌پردازیم.

JustVPN یکی از ابزارهای امن، رایگان و بسیار ساده برای دسترسی به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدودشده است. این ابزار از حریم شخصی شما محافظت می‌کند؛ چون امنیت بالایی دارد، تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. همچنین هنگام استفاده از وای‌فای عمومی از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند.

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi می‌توانید به راحتی از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سرور کشور‌های مختلف چون آلمان، آمریکان، انگلیس، هلند و بلژیک متصل شوید. استفاده از این وی‌پی‌ان کاملا رایگان است و شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حجمی از آن استفاده کنید. 

کاربران سیستم‌های عامل اندروید و iOS می‌توانند آن را به صورت رایگان از گوگل‌پلی و اپل‌استور دانلود کنند.

استفاده از این وی‌پی‌ان بسیار ساده است و نیازی به ثبت‌نام و واردکردن مشخصات فردی ندارد؛ تنها کافی است بعد از دانلود و اجرای برنامه، سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید. برای قطع اتصال هم گزینه Disconnect را بزنید.

   

طبق اعلام سایت رسمی JustVPN، نسخه ویندوز و مک این وی‌پی‌ان هم به زودی منتشر خواهد شد. 

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم «JustVPN» را امتحان کنید.