وی‌پی‌ان miniFoxVpn وی‌پی‌ان ویژه اندروید

تواناتک: MiniFox VPN ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و نحوه استفاده از آن را آموزش می‌دهیم.

ابزار MiniFox VPN امنیت مناسبی دارد، آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. در حقیقت از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند ولی این ابزار در سایت رسمی خود اشاره‌ای به استفاده از سیستم رمزگذاری نمی‌کند، پس اگر فعالیت‌های خاص می‌کنید، برای حفظ حریم خصوصی خود از آن استفاده نکنید.

این اپلیکیشن که با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگاری دارد، کاملا رایگان است و شما بدون محدودیت زمانی و حجمی می‌توانید از آن استفاده کنید و آزادانه به منابع فیلترشده و اپلیکیشن‌های مسدودشده دسترسی داشته باشید. این ابزار برای اندروید ۵ به بالا طراحی شده است.

برای استفاده از این وی‌پی‌ان به ثبت‌نام یا واردکردن مشخصات فردی خود نیاز ندارید. کافی است به گوگل‌پلی بروید و آن را دانلود و سپس اجرا کنید. روی Start بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید. برای قطع اتصال هم Stop را لمس کنید. شما می‌توانید از لیست سرورها یا Selected Location، سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. این ابزار دارای سرورهایی در کانادا، آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه و ... است. 

اگر کاربر اندروید هستید و به دنبال یک وی‌پی‌ان مناسب، رایگان و با سرعت بالا می‌گردید، MiniFox VPN را امتحان کنید. 

این ابزار به درخواست کاربران بررسی شده است.