معرفی وی‌پی‌ان امن و مناسب 21 VPN در بشکن

تواناتک: 21VPN ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و نحوه استفاده از آن را آموزش می‌دهیم.

وی‌پی‌ان 21VPN یک ابزار امن و رایگان برای عبور از سد فیلترینگ در سیستم عامل اندروید است (نسخه iOS آن هم به‌زودی منتشر می‌شود). این وی‌پی‌ان دارای دو نسخه رایگان و تجاری است. 

شما با استفاده از این وی‌پی‌ان می‌توانید آزادانه به منابع فیلترشده دسترسی داشته باشید. در حقیقت با استفاده از این ابزار می‌توانید به کلیه اپلیکیشن‌هایی که مسدود هستند دسترسی داشته باشید.

وی‌پی‌ان 21VPN  بسیار امن است. این ابزار کلیه ترافیک مصرفی کاربران را رمزگذاری می‌کند و همچنین آدرس آی‌پی شما را مخفی نگه می‌دارد. در حقیقت وی‌پی‌ان 21VPN از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند. شما با استفاده از این وی‌پی‌ان امکان وب‌گردی به صورت مخفی را دارید و همچنین در هنگام اتصال به شبکه‌های وای‌فای عمومی این ابزار از اتصالات شما محافظت می‌کند. 

این وی‌پی‌ان در کشور مختلف سرورهای زیادی دارد و شما می‌توانید به سرور کشور مورد نظرتان به سادگی متصل شوید. در نسخه رایگان تنها امکان دسترسی به تعداد محدودی سرور دارید و برای دسترسی به کلیه سرورهای باید حتما نسخه تجاری را خریداری کنید. همچنین این وی‌پی‌ان با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است.

شما برای استفاده از این ابزار به ثبت‌نام یا واردکردن مشخصات فردی خود نیاز ندارید.

برای استفاده از این ابزار کافی است به گوگل‌پلی مراجعه کنید و این وی‌پی‌ان را دانلود و اجرا کنید. پس از آن سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد کافی است گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن وی‌پی‌ان هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید.

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم وی‌پی‌ان 21VPN را امتحان کنید.