VPN Freely؛ عبور از فیلترینگ در iOS

تواناتک: وی‌پی‌ان «VPN Freely» ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به منابع مسدودشده درiOS است. با این ابزار امکان دسترسی به کلیه سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فیلترشده مثل Facebook, Twitter و Youtube را دارید.

یکی از قابلیت‌های مناسب این وی‌پی‌ان امنیت آن است. این وی‌پی‌ان ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و همچنین آدرس آی‌پی شما را عوض می‌کند و آدرس آی‌پی واقعی‌تان را نمایش نمی‌دهد. این ابزار همچنین امنیت شما را هنگامی که به شبکه‌های وای‌فای عمومی متصل هستید، بالا می‌برد و از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند.

وی‌پی‌ان VPN Freely، دارای دو نسخه رایگان و پولی است. در نسخه رایگان این ابزار شما هیچ‌گونه محدودیت برای مصرف ترافیک مصرفی ندارید، تنها اتصال شما هر ۳۰ دقیقه یک‌بار قطع می‌شود و نیاز به اتصال مجدد است. اما در نسخه پولی، شما هیچ‌گونه محدودیت زمانی ندارید، به راحتی و با سرعت بالاتر می‌توانید به سرور کشورهای مختلف متصل شوید. همچنین در نسخه پولی تبلیغات برای شما نمایش داده نمی‌شود. 

برای استفاده از نسخه رایگان این وی‌پی‌ان نیاز به واردکردن اطلاعات شخصی خود و شماره کارت اعتباری ندارید. در حقیقت نیازی به ثبت‌نام و ساختن نام‌ کاربری و پسورد نیست.

استفاده از این وی‌پی‌ان بسیار ساده است. شما می‌توانید با مراجعه به اپل‌استور این اپلیکیشن را دانلود و سپس نصب کنید. برای استفاده از این وی‌پی‌ان کافی است بر روی علامت ابر در بالا سمت راست سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید، سپس گزینه Secure Me را بزنید و برای قطع ارتباط هم کافی است گزینه Disconnect را انتخاب کنید. 

وی‌پی‌ان VPN Freely، ابزاری مناسب و امن برای سیستم‌عامل‌ iOS است. حتما آن را امتحان کنید.

یکی از خدمات تواناتک، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل به آدرسbeshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید. راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ با عضویت در کانال تلگرام بشکن، می‌توانید لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها را دریافت کنید.