معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان Amaze VPN در بشکن

تواناتک: یکی از خدمات تواناتک به همراهان، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید. راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ با عضویت در کانال تلگرام بشکن، می‌توانید لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها را دریافت کنید.

وی‌پی‌ان «Amaze VPN» ابزاری امن و مناسب برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به اپلیکیشن‌های مسدودشده در سیستم‌عامل اندروید است. شما با این وی‌پی‌ان می‌توانید به طور رایگان، بدون محدودیت زمانی و حجمی و با امنیت بالا وب‌گردی کنید و به منابع فیلترشده دسترسی داشته باشید.

امنیت وی‌پی‌ان «Amaze VPN» یکی از قابلیت‌های برتر آن است؛ چرا که تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی شما را مخفی نگه می‌دارد. در حقیقت این وی‌پی‌ان از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند.

«Amaze VPN» همچنین هنگام اتصال به وای‌فای‌های عمومی، از اطلاعات شخصی و پسوردهای شما در برابر حملات هکرها محافظت می‌کند.

برای استفاده از این ابزار نیاز به هیچ‌گونه ثبت نام و واردکردن اطلاعات شخصی خود ندارید. می‌توانید خیلی ساده سرور کشور مورد نظر خود را از لیست سرورهای وی‌پی‌ان انتخاب کنید و به آن متصل شوید. برخی از سرورهای این وی‌پی‌ان رایگان است و برای استفاده از برخی از آنها نیاز به خرید دارید. مقابل سرور کشورهایی که برای استفاده از آنها نیاز به پرداخت هزینه دارید، گزینه VIP را می‌بینید. شما امکان استفاده از سایر سرورهایی که وی‌ای‌پی نیستند را خواهید داشت. 

برای استفاده از این اپلیکیشن در گام نخست، به گوگل‌پلی مراجعه کنید و نسخه اصلی وی‌پی‌ان را دانلود و نصب کنید.

بعد از نصب برنامه از طریق منوی برنامه روی گزینه Select Server بزنید، در لیست بازشده سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید، سپس گزینه «Connect» را بزنید، بعد از مدت کوتاهی به سرور مورد نظر متصل می‌شوید و می‌توانید بدون محدودیت به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فیلترشده دسترسی پیدا کنید.

اگر از سیستم‌عامل اندروید استفاده می‌کنید، استفاده از این وی‌پی‌ان را به شما توصیه می‌کنیم.