معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان Dot VPN در بشکن

تواناتک: Dot VPN ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ در iOS است. در این مقاله به معرفی این ابزار و نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

وی‌پی‌ان Dot VPN ابزار امن و مناسبی برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به منابع آزاد و اپلیکیشن‌های فیلترشده است. این اپلیکیشن هیچ محدودیت زمانی و حجمی ندارد و کاربران iOS می‌توانند به‌راحتی از آن استفاده کنند.

یکی از ویژگی‌هایی که این وی‌پی‌ان را از دیگر نمونه‌ها متمایز می‌کند، امنیت بالای آن است. چون ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری و آدرس آی‌پی‌ واقعی شما را عوض می‌کند. در حقیقت با این کار از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند.

این ابزار کاملا رایگان است اما مانند دیگر ابزارهای رایگان، تبلیغات را نمایش نمی‌دهد و آنها را مسدود می‌کند. 

هنگامی که این وی‌پی‌ان را استفاده می‌کنید، وب‌گردی شما امن می‌شود. چرا که در این وی‌پی‌ان، تور به صورت داخلی طراحی شده است. 

این اپ همچنین عملکرد بسیار خوبی دارد؛ چرا که سرورهای زیادی در کشورهای مختلف در سراسر دنیا دارد و شما با اتصال به آنها می‌توانید با سرعت مناسب به منابع فیلترشده دسترسی داشته باشید.

استفاده از Dot VPN بسیار آسان است. برای استفاده از این وی‌پی‌ان نیازی به واردکردن مشخصات فردی مانند شماره کارت اعتباری و ساختن حساب کاربری و ساخت اکانت ندارید. کافی است آن را از اپل‌استور دانلود و نصب کنید. سپس از منوی برنامه لیست سرورهای موجود وی‌پی‌ان را ببینید و سرور مورد نظر را انتخاب کنید. پس از آن گزینه Connected را فعال کنید. برای قطع‌کردن این وی‌پی‌ان هم کافی است بالای عبارت Disconnected تب کنید.

اگر از آیفون و آیپد استفاده می‌کنید و دنبال وی‌پی‌ان رایگان و امن هستید حتما از Dot VPN استفاده کنید. 

یکی از خدمات تواناتک، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل خالی به آدرس  beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید.

راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ با عضویت در کانال تلگرام بشکن می‌توانید لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها را دریافت کنید.