معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان Easy VPN در بشکن

تواناتک: Easy VPN یک وی‌پی‌ان امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را برای شما بررسی می‌کنیم و نحوه استفاده از آن را آموزش می‌دهیم.

این وی‌پی‌ان یکی از ابزارهای امن، رایگان و بسیار ساده برای دسترسی به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدودشده است.

با استفاده از این ابزار امکان اتصال به سرور کشورهای مختلف را دارید. پس از اتصال، آدرس آی‌پی جدیدی برای شما ساخته می‌شود و آدرس آی‌پی واقعی‌تان نمایش داده نمی‌شود. در توضیحات این وی‌پی‌ان از سیستم رمزگذاری جهت رمزگذاری ترافیک مصرفی شما استفاده می‌کند و از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند. 

استفاده از این ابزار هیچ محدودیت زمانی و حجمی ندارد و شما می‌توانید به صورت نامحدود و رایگان از آن برای عبور از فیلترینگ استفاده کنید. 

برای استفاده از این وی‌پی‌ان نیازی نیست سیستم شما روت شده باشد؛ در اندروید ۴.۱ و بالاتر می‌توانید از آن استفاده کنید.

این وی‌پی‌ان سرعت بسیار مناسبی دارد و با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi می‌توانید به سرورهای آن در کشورهای مختلف متصل شوید.

برای استفاده از Easy VPN به هیچ عنوان نیازی به ثبت‌نام و واردکردن اطلاعات شخصی خود ندارید.

در گام نخست آن را از گوگل‌پلی دانلود و اجرا کنید. پس از آن در بالا سمت راست، سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. اکنون کافی است گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور مورد نظر متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن وی‌پی‌ان هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید.

شما همچنین از طریق منوی Allowed Apps این وی‌پی‌ان می‌توانید مشخص کنید برای دسترسی آزاد به کدام اپلیکیشن‌ها نیاز به استفاده از این وی‌پی‌ان دارید، امکان انتخاب اپلیکیشن‌هایی که تنها در کشور شما مسدود است را دارید و یا با انتخاب گزینه Proxy all app می‌توانید برای دسترسی به همه اپلیکیشن‌هایی که بر روی گوشی خود دارید از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. 

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم Easy VPN را امتحان کنید.