معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان Free VPN در بشکن

تواناتک: Free VPN، یک وی‌پی‌ان امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را برای شما بررسی می‌کنیم و نحوه استفاده از آن را آموزش می‌دهیم.

وی‌پی‌ان Free VPN ابزاری رایگان و پرسرعت است که کمک می‌کند در اندروید از سد فیلترینگ عبور کنید. شما می‌توانید از نسخه رایگان این نرم‌افزار بدون محدودیت زمانی و حجمی استفاده کنید.

این وی‌پی‌ان امنیت مناسبی دارد؛ چرا که ترافیک مصرفی شما را کاملا رمزگذاری و آدرس آی‌پی شما را عوض می‌کند. هنگام استفاده از این ابزار می‌توانید به سرور کشورهای مختلف متصل شوید. سپس با توجه به سروری که انتخاب کرده‌اید یک آدرس آی‌پی برای شما ساخته می‌شود و آدرس آی‌پی واقعی‌تان نمایش داده نمی‌شود.

این وی‌پی‌ان همچنین دارای دو نسخه تجاری و رایگان است که شما در نسخه رایگان محدودیت سرعت و دسترسی به برخی از سرورها‌ را به نسبت نسخه تجاری آن دارید. یکی از قابلیت‌های خوب این ابزار نشان دادن میزان ترافیک مصرفی شما است، که برای برخی از کاربران که اینترنت محدود دارند، بسیار اطلاعات مفیدی است. 

 

استفاده از این ابزار بسیار آسان است. همچنین سرعت بسیار مناسبی دارد و با اینترنت‌های Wi-Fi, LTE/4G, 3G می‌توانید به سرورهای آن متصل شوید.

برای استفاده از این وی‌پی‌ان به هیچ عنوان نیازی به ساختن حساب کاربری یا واردکردن اطلاعات شخصی خود ندارید. فقط کافی است از طریق گوگل‌پلی آن را نصب و اجرا کنید. 

در تب وی‌پی‌ان از قسمت Select Region، سرور کشور مورد نظر رو انتخاب کنید و گزینه Start Region Speed Test را بزنید، پیش از اتصال شما به سرور کشور انتخابی، سرعت سرور مورد نظر را برای شما تست می‌کند و بعد از مدت کوتاهی به سرور کشور مورد نظر متصل می‌شوید. برای متوقف کردن وی‌پی‌ان هم کافی است گزینه Pause The VPN را انتخاب کنید. 

جهت کنترل نکات امنیتی این وی‌پی‌ان هم به بخش تنظیمات آن بروید، و مطمن باشید، این دو گزینه تیک خورده است. 

 

یکی از خدمات تواناتک، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. یک ایمیل خالی به آدرس beshkan@tavaana.org بفرستید تا آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید.

راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ با عضویت در کانال تلگرام بشکن می‌توانید لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها و وی‌پی‌ان‌ها را دریافت کنید.