معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان Sky VPN در بشکن

تواناتک: یکی از سرویس‌های تواناتک برای همراهان، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. شما با ارسال یک ایمیل رایگان به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه از فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت نمایید. راه‌دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها، موجود است، شما می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام بشکن، لینک دانلود کلیه فیلترشکن‌ها را دریافت نمایید.

در این مقاله آموزشی می‌خواهیم یکی از وی‌پی‌ان‌های جدید بشکن به‌نام SkyVPN را به شما معرفی کنیم.

اپلیکیشن Sky VPN، اپلیکیشن مناسب و امن برای عبور از فیلترینگ در سیستم‌عامل اندروید، iOS، ویندوز و مک است.

شما با اپلیکیشن Sky VPN، می‌توانید از سد فیلترینگ رد شوید و امکان دسترسی به کلیه سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فیلترشده چون فیس‌بوک و یوتیوب را داشته باشید.

وی‌پی‌ان Sky VPN سرعت بسیار مناسبی دارد و کلیه ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می‌کند و از شما در مقابل نفوذ هکرها محافظت می‌کند. همچنین از شبکه وای‌فای شما محافظت می‌کند و با مخفی نگه‌داشتن شما در شبکه، امنیت شما را حفظ می‌کند.

این وی‌پی‌ان ضمن اینکه سرعت مناسبی دارد، آدرس آی‌پی شما هم در شبکه پنهان می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از این وی‌پی‌ان  به صورت امن و با سرعت مناسب وب‌گردی کنید.

این وی‌پی‌ان دارای یک نسخه رایگان و یک نسخه تجاری است. شما در نسخه رایگان به تعداد محدودی سرور دسترسی دارید، در حالی که در نسخه تجاری تعداد بیشتری سرور با سرعت‌های بالا در اختیار شما قرار می‌گیرند. استفاده از این ابزار هیچ‌گونه محدودیت زمانی و حجمی ندارد. شما برای استفاده از نسخه رایگان نیاز به ثبت‌نام و وارد کردن اطلاعات شخصی خود ندارید. 

کار کردن با این اپلیکیشن بسیار بسیار ساده است. در گام نخست این اپلیکیشن را می‌توانید از سایت رسمی این وی‌پی‌ان و یا گوگل‌پلی، اپل‌استور و یا کانال تلگرام بشکن دانلود و سپس نصب نمایید.

پس از اجرای این وی‌پی‌ان کافی است سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید. پس از آن گزینه Connect را انتخاب کنید.

برای دریافت کد در سیستم‌عامل ویندوز و مک باید حتما کد ۵ رقمی رو از اپلیکیشن اسکی وی‌پی‌ان از تلفن خود به این شکل دریافت و در نسخه ویندوز و مک برای فعالسازی وارد کنید. 

اگر به دنبال وی‌پی‌ان امن و رایگان هستید، استفاده از Sky VPN را به شما پیشنهاد می‌کنیم.