معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان VPN Dog در بشکن

واناتک: یکی از سرویس‌های تواناتک برای همراهان، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. شما با ارسال یک ایمیل رایگان به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه از فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت نمایید. راه‌دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها، موجود است، شما می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام بشکن، لینک دانلود کلیه فیلترشکن‌ها را دریافت نمایید.

در این مقاله آموزشی می‌خواهیم یکی از وی‌پی‌ان‌های جدید بشکن به‌نام VPN Dog را به شما معرفی کنیم.

اپلیکیشن VPN Dog، وی‌پی‌ان مناسبی برای سیستم‌عامل اندروید است، که به شما اجازه وب‌گردی آزاد را می‌دهد. شما با استفاده از این وی‌پی‌ان می‌توانید فیلترینگ را دور بزنید و آزادانه وب‌گردی کنید.

این وی‌پی‌ان قابلیت‌های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد، که می‌توان به بارزترین آنها امنیت و رایگان بودن آن، اشاره کرد. VPN Dog محدودیت زمانی و حجمی برای استفاده ندارد.

VPN Dog کلیه ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و شما می‌توانید به صورت امن و ناشناس توسط آن وب‌گردی کنید.

این وی‌پی‌ان سرعت بسیار مناسبی دارد و شما می‌توانید به سرور‌‌های این وی‌پی‌ان در کشورهای مختلف بسادگی و با سرعت مناسب متصل شوید.این ابزار ۶۰ سرور در ۱۱ کشور (India, Australia, Bulgaria, Netherlands, USA, Japan, Singapore, Canada, France, Germany, UK) دارد. ضمنا این وی‌پی‌ان با اینترنت‌های وایرلس و تلفن همراه سازگار است.

برای استفاده از این وی‌پی‌ان کافی است در گام نخست به گوگل‌پلی برای دانلود اپلیکیشن مراجعه کنید. پس از اجرای اپلیکیشن کافی است آن را اجرا کنید، سرور کشور مورد نظر را انتخاب و گزینه Connect را انتخاب کنید. برای قطع ارتباط هم کافی است گزینه Disconnect را بزنید، ارتباط شما با سرور مورد نظر قطع خواهد شد.

اگر در اندروید به دنبال وی‌پی‌ان سبک، رایگان، امن و پرسرعت هستید، استفاده از VPN Dog را به شما پیشنهاد می‌کنیم.