معرفی وی‌پی‌ان رایگان و مناسب Free VPN در بشکن

تواناتک: Free VPN ابزاری امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید و مرورگر کروم است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و نحوه استفاده از آن را آموزش می‌دهیم.

Free VPN یک ابزار امن و رایگان برای عبور از سد فیلترینگ در سیستم عامل اندروید و مرورگر کروم است.

شما با استفاده از این وی‌پی‌ان می‌توانید بدون محدودیت زمانی و حجمی، آزادانه به وب‌سایت‌های فیلترشده چون فیس‌بوک، یوتیوب، توییتر و سایر وب‌سایت‌ها دسترسی داشته باشید. در حقیقت با استفاده از این ابزار می‌توانید به کلیه تنها وب‌سایت‌های که مسدود هستند دسترسی داشته باشید.

Free VPN بسیار امن است و آدرس آی‌پی شما را مخفی نگه می‌دارد. در حقیقت  Free VPN از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند.

این وی‌پی‌ان در کشورهای مختلف سرورهای زیادی دارد و شما می‌توانید به سرور کشور مورد نظرتان به سادگی متصل شوید. همچنین این وی‌پی‌ان سرعت بسیار مناسبی دارد و با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است.

شما برای استفاده از این ابزار به ثبت‌نام یا واردکردن مشخصات فردی خود نیاز ندارید.

برای استفاده از این ابزار کافی است به گوگل‌پلی مراجعه کنید و این وی‌پی‌ان را دانلود و اجرا کنید. پس از آن سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد کافی است گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. برای قطع‌کردن وی‌پی‌ان هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید.

شما همچنین با نصب افزونه این وی‌پی‌ان بر روی مرورگر کروم خود می‌توانید، آزادانه وب‌گردی کنید.

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا برای دسترسی به سایت‌های فیلترشده هستید، پیشنهاد می‌کنیم Free VPN را امتحان کنید.