OLOW VPN؛ دورزدن فیلترینگ در اندروید

تواناتک: OLOW VPN، یک وی‌پی‌ان امن و مناسب برای دسترسی به منابع آزاد و اپلیکیشن‌های مسدودشده در سیستم‌ عامل اندروید است.

این ابزار امنیت بالایی دارد و محافظ حریم خصوصی شماست؛ چرا که تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد.

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi و بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و حجمی می‌توانید از این وی‌پی‌ان برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به کلیه اپلیکیشن‌ها و سایت‌های فیلترشده استفاده کنید. همچنین برای استفاده از آن نیازی به روت بودن سیستم شما نیست. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سرورهایی در کشورهای مختلف چون آمریکا، کانادا، آلمان، آمستردام و سنگاپور متصل شوید. 

برای استفاده از OLOW VPN، نیازی به ثبت نام یا ساختن حساب کاربری با اطلاعات شخصی و واردکردن مشخصات کردیت‌کارت خود ندارید. کافی است آن را از گوگل‌پلی دانلود و نصب کنید. پس از اجرای برنامه، سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید، دکمه Power را بزنید و منتظر بمانید تا متصل شوید. برای قطع اتصال هم کافی است Stop را لمس کنید. 

به کاربران اندرویدی استفاده از این ابزار را توصیه می‌کنیم؛ چرا که با سرعت پایین اینترنت سازگاری دارد.

یکی از خدمات تواناتک، معرفی فیلترشکن‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل خالی به آدرس beshkan@tavaana.org آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید.

راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ در کانال تلگرام بشکن عضو شوید تا لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها برای‌تان ارسال شود.