عبور از فیلترینگ در اندروید : Panda VPN

تواناتک: Panda VPN ابزاری برای عبور از سد فیلترینگ در اندروید و دسترسی به منابع و اپلیکیشن‌های مسدودشده است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

وی‌پی‌ان Panda VPN طبق توضیحات سازنده‌اش در گوگل‌پلی، از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند و به شما امکان می‌دهد به صورت مخفی وب‌گردی کنید. همچنین سرورهایی در کشورهای مختلف دارد که با اتصال به آن‌ها آدرس آی.پی واقعی‌تان مخفی نگه داشته می‌شود. این ابزار همچنین ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند.

این وی‌پی‌ان با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است. برای استفاده از آن لازم نیست ثبت ‌نام یا مشخصات فردی خود را وارد کنید. همچنین لازم نیست سیستم شما روت باشد؛ این اپلیکیشن فقط برای سیستم‌عامل اندروید ۵ و بالاتر طراحی شده است و می‌توانید از نسخه رایگان آن بدون محدودیت زمانی و حجمی استفاده کنید. این ابزار همچنین دارای نسخه تجاری است که برای استفاده از آن باید هزینه پرداخت کنید ولی به سرور‌های بیشتری دسترسی خواهید داشت. 

کافی است Panda VPN را از گوگل‌پلی دانلود و سپس اجرا کنید. بعد در لیست سرورها، سرور کشور مورد نظرتان را تب Free انتخاب کنید و روی Connect بزنید تا پس از مدت کوتاهی متصل شوید. برای قطع اتصال هم کافی است Disconnect را لمس کنید.  

اگر کاربر اندروید هستید، حتما برای عبور از فیلترینگ این ابزار را امتحان کنید.