عبور از فیلترینگ در اندروید با Power VPN

تواناتک: Power VPN ابزاری رایگان برای عبور از سد فیلترینگ در اندروید و دسترسی به منابع و اپلیکیشن‌های مسدودشده است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

آیا این ابزار امن است؟

این وی‌پی‌ان طبق توضیحات سازنده‌اش در گوگل‌پلی، از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند و به شما امکان می‌دهد به صورت مخفی وب‌گردی کنید. همچنین سرورهایی در کشورهای مختلف دارد که با اتصال به آن‌ها آدرس آی.پی واقعی‌تان مخفی نگه داشته می‌شود. با این حال شرکت سازنده اشاره‌ای به استفاده از سیستم رمزگذاری برای ترافیک مصرفی شما نکرده است. پس توصیه ما این است، اگر فعالیت خاصی انجام می‌دهید به هیچ‌عنوان از این ابزار استفاده نکنید. 

Power VPN با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است. برای استفاده از آن لازم نیست ثبت‌نام یا مشخصات فردی خود را وارد کنید. همچنین لازم نیست سیستم شما روت باشد؛ این اپلیکیشن فقط برای سیستم‌عامل اندروید طراحی شده است و می‌توانید بدون هیچ محدودیت زمانی و حجمی از آن استفاده کنید. 

کافی است آن را از گوگل‌پلی دانلود و سپس اجرا کنید. بعد سرور کشور مورد نظرتان را در بخش Region انتخاب کنید و Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی متصل شوید. برای قطع اتصال هم کافی است Disconnect را لمس کنید. یکی از مزایای خوب این ابزار داشتن سرورهای زیاد در کشورهای مختلف دارد. همچنین سرعت بسیار خوب و مناسبی دارد. 

اگر کاربر اندروید هستید، حتما برای عبور از فیلترینگ این ابزار را امتحان کنید.