معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان robot در بشکن

تواناتک: وی‌پی‌ان robot، ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله به بررسی این وی‌پی‌ان و نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

وی‌پی‌ان robot، یک ابزار امن و مطمئن برای عبور از سد فیلترینگ و دسترسی به منابع فیلترشده است. با استفاده از این ابزار می‌توانید به اپلیکیشن‌های فیلترشده دسترسی داشته باشید.

قابلیت برتر این وی‌پی‌ان، امنیت آن است. چون این ابزار تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی شما را مخفی نگه می‌دارد. همچنین این وی‌پی‌ان هنگام استفاده از شبکه‌های وای‌فای عمومی امنیت شما را بالا می‌برد و به ISP و حکومت‌ها اجازه کنترل فعالیت‌های شما را نمی‌دهد. در حقیقت از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند و به هیچ عنوان به سایت‌ها اجازه نمی‌دهد فعالیت‌های شما را هنگام وب‌گردی دنبال کنند.

شما می‌توانید در سیستم عامل اندروید به صورت کاملا رایگان و بدون محدودیت زمانی و حجمی از وی‌پی‌ان robot استفاده کنید. برای استفاده از آن نیز به ثبت‌نام و ساختن حساب کاربری یا واردکردن اطلاعات کارت اعتباری خود نیاز ندارید.

این وی‌پی‌ان سرورهای قوی و پرسرعتی را در کشورهایی مثل انگلستان، آمریکا، آلمان، فرانسه، هلند، کانادا، سنگاپور، ژاپن، بلغارستان، استرالیا و هندوستان دارد. می‌توانید سرور دلخواه‌تان را انتخاب کنید و به آن متصل شوید.

گفتنی است شرکت تولیدکننده این وی‌پی‌ان لیست پیشنهادی سرورها را برای کاربران منتشر کرده و مشخص کرده است که هر سرور برای کاربران چه مناطقی مناسب‌تر است:

سرور آمریکا برای کاربران شمال و جنوب آمریکا؛

سرور آلمان برای کاربران خاورمیانه؛

سرور هند برای کاربران خاورمیانه و جنوب آسیا؛

سرور سنگاپور برای کاربران کل آسیا؛

سرور روسیه برای کاربران روسیه و اوکراین؛

سرور ژاپن برای کاربران آسیا، ژاپن، فیلیپین و ویتنام؛

سرور انگلیس برای کاربران کشورهای خاورمیانه.

هنگام اتصال به شبکه‌های 3G, LTE و WiFi به راحتی می‌توانید از robot برای عبور از فیلترینگ استفاده کنید.

استفاده از این ابزار بسیار آسان است. کافی است robot را از مارکت رسمی (گوگل‌پلی) دانلود کنید و پس از اجرای آن، در قسمت بالا سمت راست روی آیکون مکان‌یاب یا لوکیشن بزنید و سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس گزینه Tap to Connect را بزنید و اندکی منتظر بمانید تا به سرور وصل شوید و گزینه Connected برای‌تان نمایش داده شود. برای قطع‌کردن اتصال هم کافی است گزینه Conntected را بزنید.