RouteVPN؛ وی‌پی‌ان امن برای iOS

تواناتک: RouteVPN ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ در iOS است. در این مقاله به معرفی این ابزار و نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

وی‌پی‌ان RouteVPN یک ابزار امن برای دسترسی به منابع آزاد و اپلیکیشن‌های فیلترشده است. این اپلیکیشن هیچ محدودیت زمانی و حجمی ندارد و کاربران iOS می‌توانند به‌راحتی از آن استفاده کنند.

یکی از ویژگی‌هایی که این وی‌پی‌ان را از دیگر نمونه‌ها متمایز می‌کند، امنیت بالای آن است. چون ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری و آدرس آی‌پی‌ واقعی شما را عوض می‌کند. در حقیقت با این کار از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند.

این ابزار کاملا رایگان است اما مانند دیگر ابزارهای رایگان، تبلیغات را نمایش نمی‌دهد و آنها را مسدود می‌کند. 

این اپ همچنین عملکرد بسیار خوبی دارد؛ چرا که سرورهای زیادی در کشورهای مختلف سراسر دنیا دارد و شما با اتصال به آنها می‌توانید با سرعت مناسب به منابع فیلترشده دسترسی داشته باشید.

استفاده از RouteVPN بسیار آسان است. ابتدا باید یک حساب‌ کاربری بسازید، ولی برای ساختن آن نیازی به واردکردن مشخصاتی چون شماره کارت‌ اعتباری و اطلاعات شخصی خود ندارید. کافی است آن را از اپل‌استور دانلود و نصب کنید. سپس Register HERE را از پایین صفحه بزنید و اقدام به ساخت حساب کاربری کنید. از منو برنامه لیست سرورهای موجود وی‌پی‌ان را ببینید و سرور مورد نظرتان را انتخاب کنید. پس از آن گزینه Connected را فعال کنید. برای قطع‌ اتصال هم کافی است عبارت Disconnected بزنید.

اگر از آیفون و آیپد استفاده می‌کنید و دنبال وی‌پی‌ان رایگان و امن هستید حتما از RouteVPN استفاده کنید. 

یکی از خدمات تواناتک، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل خالی به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید.

راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ با عضویت در کانال تلگرام بشکن لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها را دریافت کنید.