عبور از سد فیلترینگ در اندروید با Simple VPN

تواناتک: SimpleVPN ابزاری رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم. این ابزار به درخواست کاربران بررسی شده است. 

با استفاده از Simple VPN در اندروید می‌توانید آزادانه به منابع فیلترشده و اپلیکیشن‌های مسدودشده دسترسی داشته باشید. این ابزار، طبق توضیحات سازنده‌اش در گوگل‌پلی، از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند و با استفاده از آن می‌توانید به صورت مخفی وب‌گردی کنید. در حقیقت این‌ وی‌پی‌ان امکان اتصال شما را به سرور کشورهای مختلف چون آمریکا، انگلیس و ژاپن فراهم می‌کند. پس آدرس آی‌پی واقعی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. البته در توضیحات این ابزار هیچ اشاره‌ای به رمزگذاری ترافیک مصرفی نشده است. 

این وی‌پی‌ان با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است. برای استفاده از آن لازم نیست ثبت‌نام یا مشخصات فردی خود را وارد کنید. همچنین لازم نیست سیستم‌تان روت باشد؛ این اپلیکیشن فقط برای سیستم‌عامل اندروید ۴.۴ به بالا طراحی شده است. 

Simple VPN دو نسخه رایگان و تجاری دارد. در نسخه رایگان آن تعداد محدودی سرور بدون محدودیت زمانی و حجمی در اختیار شما قرار داده شده است. این ابزار طبق توضیحات سازنده‌اش، برای استریم و بازی‌‌های آنلاین مناسب است. 

کافی است آن را از گوگل‌پلی دانلود و اجرا کنید. بعد سرور کشور مورد نظرتان را از قسمت سرور در بالای صفحه سمت راست انتخاب کنید و روی Start بزنید تا پس از مدت کوتاهی متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. شما همچنین می‌توانید از لیست سرورها به بهترین سرور ممکن متصل شوید.

برای قطع اتصال هم کافی است Stop را لمس کنید. 

اگر دنبال اپلیکیشنی مناسب و امن برای عبور از فیلترینگ در اندروید هستید، Simple VPN را امتحان کنید.