VPN Tap2free؛ دورزدن فیلترینگ در اندروید

تواناتک: وی‌پی‌ان «VPN Tap2free» ابزاری امن و مناسب برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به اپلیکیشن‌های مسدودشده در سیستم‌عامل اندروید است. شما با این وی‌پی‌ان می‌توانید با امنیت بالا وب‌گردی کنید و به منابع فیلترشده دسترسی داشته باشید.

امنیت VPN Tap2free یکی از قابلیت‌های برتر آن است؛ چرا که آدرس آی‌پی شما را مخفی نگه می‌دارد و هیچ اطلاعاتی از شما را ذخیره نمی‌کند. در توضیحات این ابزار توسط سازنده هیچ اشاره‌ای به استفاده از سیستم رمزگذاری برای ترافیک مصرفی نشده است، بنابراین توصیه می‌کنیم اگر فعالیت خاصی در دنیای مجازی دارید از آن استفاده نکنید. با این حال VPN Tap2free هنگام اتصال به وای‌فای‌های عمومی، از اطلاعات شخصی و پسوردهای شما در برابر حملات هکرها محافظت می‌کند. 

برای استفاده از این ابزار نیاز به هیچ‌ گونه ثبت نام و واردکردن اطلاعات شخصی ندارید. این ابزار دارای دو نسخه رایگان و تجاری است که همانند سایر ابزارها نسخه تجاری آن دارای سرورهای بیش‌تر و پایدارتر است. شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi می‌توانید از این وی‌پی‌ان استفاده کنید.

برای استفاده از این اپلیکیشن به گوگل‌پلی مراجعه کنید و نسخه اصلی آن را دانلود و نصب کنید.

بعد از نصب برنامه وارد لیست سرورها شوید، آن‌جا می‌توانید مشاهده کنید کدام یک رایگان است و کدام یک فقط در نسخه تجاری قابل استفاده است. یکی از سرورهای رایگان را انتخاب کنید، سپس گزینه Connect o VPN Server را بزنید. بعد از مدت کوتاهی به سرور مورد نظر متصل می‌شوید و می‌توانید بدون محدودیت به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فیلترشده دسترسی پیدا کنید. برای قطع اتصال هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید.

اگر از سیستم‌عامل اندروید استفاده می‌کنید، استفاده از این وی‌پی‌ان را به شما توصیه می‌کنیم. 

یکی از خدمات تواناتک به شما همراهان، انتشار فیلترشکن‌ها و وی‌پی‌ان‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید. راه دیگری هم برای دریافت این ابزارها وجود دارد؛ با عضویت در کانال تلگرام بشکن، می‌توانید لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها را دریافت کنید.