tunnel light؛ وی‌پی‌ان ویژه اندروید و آی‌او‌اس

تواناتک: وی‌پی‌ان «tunnel light vpn» ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ و وب‌گردی بدون محدودیت در سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS است. در این مقاله به ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن می‌پردازیم.

tunnel light vpn یکی از ابزارهای امن، رایگان و بسیار ساده برای دسترسی به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدودشده است. این ابزار هنگام استفاده از وای‌فای عمومی از حریم شخصی شما محافظت می‌کند؛ چراکه آدرس آی‌پی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. البته در سایت رسمی این ابزار هیچ اشاره‌ای به رمزگذاری ترافیک مصرفی شما هنگام استفاده از آن نشده است. 

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi به‌راحتی می‌توانید از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سرور کشور‌های مختلف چون آلمان، آمریکان، انگلیس، هلند و بلژیک متصل شوید. این ابزار دارای نسخه‌های رایگان و تجاری است که در نسخه تجاری تبلیغات برای شما نمایش داده نمی‌شود و سرعت اتصال‌تان نیز بالا‌تر است. 

کاربران سیستم‌های عامل اندروید و iOS می‌توانند به رایگان آن را از گوگل‌پلی و اپل‌استور دانلود کنند.

استفاده از این وی‌پی‌ان بسیار ساده است و نیازی به ثبت‌نام و واردکردن مشخصات فردی ندارد؛ فقط کافی است بعد از دانلود و اجرای برنامه، سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و گزینه Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی به سرور متصل شوید. برای قطع اتصال هم گزینه Disconnect را بزنید. همچنین با انتخاب گزینه best server، این ابزار سریع‌ترین سرور را برای شما انتخاب می‌کند. 

اگر دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما «tunnel light vpn» را امتحان کنید.