TunSafe VPN; ابزاری امن و مناسب برای عبور از فیلترینگ

تواناتک: TunSafe VPN، یک وی‌پی‌ان امن و مناسب برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به منابع آزاد و اپلیکیشن‌های مسدودشده در سیستم‌ عامل اندروید است.

این ابزار امنیت بالایی دارد، تمام ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی شما را مخفی نگه می‌دارد.

شما به مدت یک ماه بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و حجمی می‌توانید از این ابزار برای عبور از فیلترینگ استفاده کنید. پس از آن روزانه فقط تا حجم یک گیگابایت می‌توانید از این ابزار به صورت رایگان استفاده کنید. یکی دیگر از قابلیت‌های خوب این وی‌پی‌ان این است که هنگام استفاده از آن هیچ‌ گونه تبلیغاتی برای شما نمایش داده نمی‌شود. 

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi می‌توانید از این ابزار استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و به شما امکان می‌دهد به سرور کشورهایی مثل آلمان، آمریکا، هلند، فنلاند و رومانی متصل شوید. در لیست سرور‌ها گزینه اتوماتیک (Automatic) را می‌بینید که با انتخاب آن سروری که مناسب‌ترین سرعت را دارد توسط خود وی‌پی‌ان برای شما انتخاب می‌شود. 

برای استفاده از TunSafe VPN، نیازی به ثبت نام یا ساختن حساب کاربری با اطلاعات شخصی ندارید و می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. کافی است آن را از گوگل‌پلی دانلود و نصب کنید. پس از اجرای برنامه، روی Current Location بزنید، سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و گزینه  Connect را بزنید و منتظر بمانید تا متصل شوید. برای قطع‌کردن اتصال هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید. 

به کاربران اندرویدی استفاده از این ابزار را توصیه می‌کنیم؛ چرا که با سرعت پایین اینترنت سازگاری دارد و کمک می‌کند به راحتی از سد فیلترینگ عبور کنید.

یکی از خدمات تواناتک، معرفی فیلترشکن‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل خالی به آدرس    beshkan@tavaana.org آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید.

راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ در کانال تلگرام بشکن عضو شوید تا لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها برای‌تان ارسال شود.