عبور از فیلترینگ در آی‌او‌اس با VPN+

تواناتک: VPN PLUS ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ در iOS است. در این مقاله به معرفی این ابزار و نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

وی‌پی‌ان VPN PLUS ابزار امن و مناسبی برای دسترسی به منابع آزاد و اپلیکیشن‌های فیلترشده است. این اپلیکیشن هیچ محدودیت زمانی و حجمی ندارد و کاربران iOS می‌توانند به‌راحتی از آن استفاده کنند.

یکی از ویژگی‌هایی که این وی‌پی‌ان را از دیگر نمونه‌ها متمایز می‌کند، امنیت بالای آن است. چون ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری و آدرس آی‌پی‌ واقعی‌تان را عوض می‌کند. در حقیقت با این کار از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند.

این اپ همچنین عملکرد بسیار خوبی دارد؛ چرا که سرورهای زیادی در کشورهای مختلف در سراسر دنیا دارد و شما با اتصال به آن‌ها می‌توانید با سرعت مناسب به منابع فیلترشده دسترسی داشته باشید.

استفاده از VPN PLUS بسیار آسان است. برای این کار نیازی به واردکردن مشخصات فردی مانند شماره کارت اعتباری و ساختن حساب کاربری ندارید. کافی است آن را از اپل‌استور دانلود و نصب کنید. سپس از لیست سرورهای موجود، سرور مورد نظر را انتخاب کنید و گزینه Connected را فعال کنید. برای قطع وی‌پی‌ان هم کافی است بالای عبارت Disconnected بزنید.

نکته مهم: این ابزار در آی‌او‌اس ۱۰ به بالا قابل استفاده است. 

اگر از آیفون و آیپد استفاده می‌کنید و دنبال وی‌پی‌ان رایگان و امن هستید حتما از VPN PLUS استفاده کنید.