VPN-Super Unlimited؛ عبور از فیلترینگ در آی.او.اس

تواناتک: VPN-Super Unlimited|Fast Proxy، یک وی‌پی‌ان امن و مناسب برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به منابع آزاد و اپلیکیشن‌های مسدودشده در سیستم‌ عامل iOS است.

این ابزار امنیت مناسبی دارد; چراکه از سیستم رمزگذاری استفاده می‌کند و آدرس آی‌پی‌ شما را مخفی نگه می‌دارد. استفاده از آن کاملا رایگان است، هیچ محدودیت زمانی و حجمی ندارد و هیچ اطلاعاتی از شما را ذخیره نمی‌کند. 

شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi می‌توانید از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. سرعت آن نیز مناسب است و شما را به صورت اتوماتیک به سرور کشورهای مختلف متصل می‌کند. 

برای استفاده از Shield Network VPN، نیازی به ثبت نام یا ساختن حساب کاربری با اطلاعات شخصی‌تان ندارید. کافی است آن را از اپل‌استور دانلود و نصب کنید. پس از اجرای برنامه، روی Tap to Connect بزنید و منتظر بمانید تا متصل شوید. برای قطع‌کردن اتصال هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید.

به دلیل رایگان بودن این وی‌پی‌ان، هنگام استفاده از آن برای شما تبلیغات نمایش داده می‌شود. همچنین در هر بار که به این ابزار متصل می‌شوید به مدت ۱۲۰ دقیقه می‌توانید از آن استفاده کنید و پس از آن دوباره باید وصل بشوید.  

استفاده از این ابزار را به شما کاربران iOS توصیه می‌کنیم؛ چراکه با سرعت پایین اینترنت سازگاری دارد و کمک می‌کند به‌راحتی از سد فیلترینگ عبور کنید.

یکی از خدمات تواناتک، معرفی فیلترشکن‌های امن و مناسب است. یک ایمیل خالی به آدرس beshkan@tavaana.org بفرستید تا آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید.

راه دیگری هم برای دسترسی به فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ عضو کانال تلگرام بشکن شوید و به راحتی ابزارهای عبور از فیلترینگ را از آن‌جا دانلود کنید.