Wild VPN؛ عبور از فیلترینگ در اندروید

تواناتک: Wild VPN یک ابزار امن و رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های آن را بررسی می‌کنیم و نحوه استفاده از آن را آموزش می‌دهیم.

این وی‌پی‌ان علاوه بر رابط کاربری بسیار ساده‌ای که دارد، قابلیت‌های خوبی دارد که می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای اندرویدی‌ها باشد. از جمله:

امنیت بالا: تمام ترافیک مصرفی را رمزگذاری می‌کند و با متصل‌کردن دستگاه شما به سرور کشورهایی چون کانادا، آلمان، انگلیس، هند، فرانسه، ژاپن و سنگاپور آدرس آی‌پی‌تان را عوض می‌کند و برای‌تان یک آدرس آی‌پی جعلی می‌سازد. به عبارت دیگر برای حفظ حریم خصوصی شما و ناشناس‎ماندن‌تان هنگام وب‌گردی تلاش می‌کند.

بدون محدودیت: استفاده از این وی‌پی‌ان هیچ گونه محدودیت زمانی و حجمی ندارد و می‌توانید به صورت نامحدود و بدون نیاز به پرداخت پول از آن استفاده کنید.

بدون نیاز به ثبت‌نام: برای استفاده از آن نیاز به ساختن حساب کاربری یا واردکردن اطلاعات فردی ندارید.

آسان و سریع: استفاده از Wild VPN بسیار آسان است و سرعت بسیار بالایی هم دارد. شما با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi به‌راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. 

برای استفاده از این ابزار در گام نخست آن را از گوگل‌پلی دانلود کنید. پس از اجرا سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و با انتخاب گزینه Play به سرور متصل شوید. برای قطع‌کردن آن هم کافی است گزینه Stop را انتخاب کنید. 

از طریق Speed Test هم می‌توانید سرعت اتصال خود را امتحان کنید. همچنین از طریق Check IP می‌توانید آدرس آی‌پی جعلی خود را چک کنید. 

اگر به دنبال یک وی‌پی‌ان امن، رایگان و با سرعت بالا هستید، Wild VPN را امتحان کنید.