دسترسی آزاد به اینترنت در اندروید با Yes VPN

تواناتک: Yes VPN ابزاری رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در این مقاله قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

با استفاده از Yes VPN می‌توانید در اندروید آزادانه به منابع فیلترشده و اپلیکیشن‌های مسدود دسترسی داشته باشید.

اما آیا این ابزار امن است؟

این وی‌پی‌ان طبق توضیحات سازنده‌اش در گوگل‌پلی، از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند، سرورهای آن در کشورهای مختلف به شما امکان می‌دهد به صورت مخفی وب‌گردی کنید و به عبارت دیگر آدرس آی‌پی واقعی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. ولی در این توضیحات هیچ اشاره‌ای به رمزگذاری ترافیک مصرفی کاربران نشده است. پس اگر فعالیت‌های خاصی در شبکه‌های اجتماعی می‌کنید استفاده از این ابزار را اصلا توصیه نمی‌کنیم.

Yes VPNبا اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است. برای استفاده از آن لازم نیست ثبت‌نام یا مشخصات فردی خود را وارد کنید. همچنین لازم نیست سیستم شما روت باشد؛ این اپلیکیشن فقط برای سیستم‌عامل اندروید طراحی شده است و می‌توانید بدون هیچ محدودیت زمانی و حجمی از آن استفاده کنید. 

کافی است آن را از گوگل‌پلی دانلود و سپس اجرا کنید. بعد بهترین سرور را به صورت اتوماتیک برای شما انتخاب ‌می‌کند و باید Connect را بزنید تا پس از مدت کوتاهی متصل شوید. برای قطع اتصال هم کافی است Disconnect را لمس کنید.

این ابزار به درخواست کاربران تواناتک بررسی شده است و باز هم توصیه می‌کنیم اگر فعالیت‌های خاص و حساسی انجام می‌دهید بهتر است از ابزارهایی استفاده کنید که نه تنها آدرس آی‌پی‌‌تان را مخفی می‌کنند، بلکه ترافیک مصرفی را هم رمزگذاری می‌کنند.