نسخه نهایی مرورگر تور در اندروید منتشر شد

تواناتک: استفاده از مرورگر امن یکی از توصیه‌های امنیتی همیشگی ما به شما کاربران تواناتک است. قطعا «تور» نامی آشنا برای شما است و برای دسترسی به منابع آزاد می‌توانید از این ابزار امن و رایگان استفاده کنید. اما خبر جدید این‌که شرکت تور پس از انتشار نسخه آزمایشی مرورگر خود برای سیستم‌عامل اندروید نسخه نهایی آن را منتشر کرده است. در این مقاله به معرفی این مرورگر قدرتمند می‌پردازیم.

استفاده از مرورگر امن موضوع بسیار مهمی است؛ چرا که هنگام وب‌گردی ممکن است اطلاعات مهمی از شما در مرورگر ذخیره شود. اما مرورگر امن، کم‌ترین میزان اطلاعات شما را ذخیره می‌کند و از سیستم رمزگذاری بهره می‌برد.

اولویت تور همواره حفظ امنیت کاربران بوده است. در حقیقت تلاش می‌کند کاربران در محیط اینترنت ناشناس بمانند. پیش‌تر تور با انتشار مرورگرش در سیستم‌های کامپیوتری امکان وب‌گردی امن را برای کاربران ویندوز و مک فراهم کرده بود و اکنون نوبت به اندروید رسیده است. البته پیش از این، نسخه آزمایشی این ابزار منتشر شده بود اما حالا نسخه نهایی مرورگر تور ویژه اندروید رسما منتشر شده است.

مرورگر اندروید تور قابلیت‌های امنیتی بسیار خوبی دارد. از جمله:

  • هرگز فعالیت‌های شما هنگام وب‌گردی ردیابی نمی‌شود. در حقیقت پس از وب‌گردیتان کوکی‌ها را به صورت اتوماتیک از بین می‌برد.
  • هرگز هیچ شخصی امکان مانیتورکردن فعالیت‌های شما (وب‌سایت‌هایی که مشاهده کرده‌اید) را ندارد.
  • از سیستم رمزگذاری چندلایه برای رمزگذاری ترافیک مصرفی شما استفاده می‌کند.
  • کاملا رایگان است.

اگر کاربر اندروید هستید حتما به گوگل‌پلی بروید و این ابزار قدرتمند را دانلود کنید. فراموش نکنید؛ رعایت امنیت در اینترنت باید مهم‌ترین اولویت شما باشد.