مجازی عید‌دیدنی کنید

تواناتک: این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا باید بیش‌تر به فکر سلامتی‌ خود و اطرافیانمان باشیم. این بیماری بر رفت‌و‌آمد‌ها نیز تاثیر گذاشته است. از طرفی هم نمی‌توانیم از سنت نوروز و دید و بازدیدهای نوروزی غافل شویم. بهترین کار این است که به طور مجازی عید‌دیدنی کنیم و همدیگر را ببینیم تا خطری برای سلامتی هم ایجاد نکنیم. این کار با ابزارهایی ممکن است که امکان برقراری تماس تصویری و ویدیوکنفرانس را به شما می‌دهند. در ادامه چند نمونه امن و برتر را معرفی می‌کنیم.

اسکایپ : اپلیکیشنی مناسب برای ویدیو‌کنفرانس و مکالمات ویدیویی بیش از ۱۰نفره، که امنیت مناسبی دارد و تمام ارتباطات شما را رمزگذاری ‌می‌کند. کیفیت مکالمات ویدیویی در این ابزار بسیار بالا و مناسب است.

سیگنال: بدون شک اولین و امن‌ترین اپلیکیشن ارتباط مجازی است که قابلیت مکالمات تصویری را هم در اختیار شما می‌گذارد و از سیستم رمزگذاری برای تمام بخش‌ها استفاده می‌کند. 

واتس‌اپ: ابزاری امن و مناسب که امکان می‌دهد هم‌زمان با بیش از ۴ نفر به صورت تصویری صحبت کنید. واتس‌اپ هم از سیستم رمزگذاری استفاده می‌کند. 

فیس‌تایم: ابزار رسمی مکالمات صوتی و تصویری شرکت اپل و مناسب برای برقراری تماس‌های ویدیویی گروهی. این ابزار هم از سیستم رمزگذاری استفاده می‌کند و هم کیفیت مکالمات در آن بالا است. 

اپلیکیشن Google Duo: ابزار رسمی و امن گوگل که امکان می‌دهد با چندین نفر به طور همزمان مکالمه ویدیویی برقرار کنید. 

امسال که ویروس کرونا همه را خانه‌نشین کرده است، بهتر است این ابزارها را با هشتگ #عید_دیدنی‌_مجازی به دیگران معرفی کنید!