ابزارهای کاربردی برای دانلود ویدیو‌های فیس‌بوک

شما می‌توانید ویدیو‌های موجود در فیس‌بوک را با ابزار‌های مختلف دانلود کنید، استفاده از سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها برای دانلود ویدیوهای فیس‌بوک بسیار رایج است.

استفاده از وب‌سایت یکی از روش‌های رایج برای دانلود ویدیوهای فیس‌بوک است. شما می‌توانید با وارد کردن آدرس ویدیو در باکس مربوطه در وب‌سایت‌های زیر و کلیک بر روی گزینه دانلود، اقدام به دانلود ویدیو کنید.

 لیست وب‌سایت‌های مناسب برای دانلود ویدیو‌های فیس‌بوک:

یکی دیگر از ابزارها برای دانلود ویدیوهای فیس‌بوک، نصب افزونه "FVD Downloader"  در گوگل‌کروم است. این افزونه امکان مشاهده و دانلود ویدیوها در فیس‌بوک و یوتیوب را در گوگل‌کروم فراهم می‌کند.

افزونه "Download Flash and Video"، یکی از افزونه‌های مرورگر فایرفاکس است که عملکردی مشابه افزونه  "FVD Downloader" در گوگل‌کروم دارد و امکان دانلود ویدیوهای فیس‌بوک را به شما می‌دهد.

اپلیکیشن "Video Downloader for Facebook" و "MyVideoDownloader for Facebook" که برای سیستم‌عامل اندروید طراحی شده‌اند، این امکان را به شما می‌دهد که به‌سادگی ویدیوهای فیس‌بوک را از طریق این اپلیکیشن‌ها دانلود کنید، فقط کافی‌ست از طریق این اپلیکیشن‌ها وارد اکانت فیس‌بوک خود شوید، و ویدیو‌های دلخواه خود را دانلود کنید.

اپلیکیشن "VideoGet for Facebook LITE" نیز برای سیستم‌عامل "iOS" و برای دانلود ویدیوهای فیس‌بوک طراحی شده است.