ناپدید شدن پیام‌ها در مسنجر فیس‌بوک

منسجر فیس بوک، یکی از پیام‌رسان‌های محبوب است که کاربران توسط آن می‌توانند با هم تماس‌های صوتی و ویدیویی برقرار کنند و همچنین برای یکدیگر پیام و محتوا ارسال کنند. مسنجر فیس‌بوک به‌زودی به‌روزرسانی می‌شود و به یک قابلیت امنیتی مناسب مجهز می‌شود. این قابلیت کاربرانی که امنیت برای آنها مهم است را بسیار خشنود می‌کند.

قابلیت امنیتی که به زودی به مسنجر فیس‌بوک اضافه خواهد شد، ناپدید شدن پیام‌ها است. شما می‌توانید مشخص کنید پیام‌هایتان پس از ارسال به دست کاربر مورد نظر، به صورت اتوماتیک ناپدید و حذف شوند.

شما برای استفاده از این قابلیت باید آن را فعال کنید، وقتی آن را فعال کردید پیام‌های شما به صورت اتوماتیک پس از ۱۵ دقیقه ناپدید می‌شوند که این زمان به صورت پیش‌فرض تعیین شده است که قطعا شما امکان تنظیم این زمان را خواهید داشت و می‌توانید آن را بیشتر و یا کمتر کنید.

فیس‌بوک قصد دارد این قابلیت را ابتدا برای پلتفرم iOS راه‌اندازی کند. فیس‌بوک هنوز زمان مشخصی را برای انتشار این قابلیت امنیتی خود در فیس‌بوک مسنجر مشخص نکرده است. اکنون این قابلیت در اختیار عده‌ی کمی از کاربران به صورت آزمایشی قرار گرفته است، تا انتشار نسخه نهایی آن برای کلیه کاربران باید منتظر بمانیم.

منبع