اپلیکیشن‌های برتر هواشناسی

تواناتک: شاید شما هم روزانه وضعیت آب و هوا را از طریق اپلیکیشن‌ هواشناسی روی دستگاه هوشمندتان کنترل می‌کنید. مخصوصا وقتی برنامه سفر در پیش دارید کنترل وضعیت آب و هوای روزهای آینده کمک زیادی می‌کند تا برای سفر خود بهتر برنامه‌ریزی کنید. اپلیکیشن‌های هواشناسی زیادی در مارکت‌های معتبر برای اندروید و iOS موجود است، اما برخی از آن‌ها دقیق‌تر عمل می‌کنند و قابلیت‌های بیش‌تری را در اختیار شما قرار می‌دهند. در این مقاله به معرفی اپلیکیشن‌های برتر در این زمینه می‌پردازیم.

یکی از اپلیکیشن‌های برتر هواشناسی در سیستم‌عامل اندروید و iOS، اپ AccuWeather است که نسبت به نمونه‌های مشابه قابلیت‌های بهتری دارد و هوا را به صورت دقیق و با جزئیات کامل پیش‌بینی می‌کند. در حقیقت، این اپ دقت بسیار بالایی دارد. شما همچنین می‌توانید از ویجت‌های آن، که سایزهای مختلفی دارند، برای نمایش وضعیت آب‌وهوا در پس زمینه دستگاه‌تان استفاده کنید. برای دانلود این اپلیکیشن به مارکت‌های رسمی در اندروید و iOS مراجعه کنید.

اپلیکیشن 1Weather هم از دیگر ابزارهای برتر در این عرصه است که ضمن نمایش و پیش‌بینی دقیق از وضعیت آب و هوا، به شما امکان می‌دهد وضعیت آب‌وهوایی را با دیگران به اشتراک بگذارید. این ابزار ویجت‌هایی مختلف با رنگ‌ها و اندازه‌های متنوع دارد. هر ویجت، بسته به اندازه‌اش، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. با زدن روی ویجت به اپلیکیشن هدایت می‌شوید و اطلاعات و جزییات دقیق‌تری را از وضعیت آب‌و هوا مشاهده می‌کنید. برای دانلود این اپ به مارکت‌های رسمی در اندروید و iOS مراجعه کنید.

اپلیکیشن Dark Sky نیز یک ابزار دقیق و قدرت‌مند است که وضعیت دقیق آب و هوای نقاط مختلف دنیا را به همراه پیش‌بینی آن در روزهای آینده ارائه می‌دهد. ویجت‌های این اپلیکیشن نیز شما را به صورت مداوم از آخرین وضعیت آب و هوایی آگاه می‌سازند و در صورت بروز پدیده‌های آب‌و‌هوایی سخت مثل بارش‌های سنگین، برای شما نوتیفیکیشن ارسال می‌کنند. برای دانلود این اپلیکیشن به مارکت‌های رسمی در اندروید و iOS مراجعه کنید.