Search

استفاده از پروکسی در نسخه دسکتاپ تلگرام 

تلگرام یکی از ابزارهای  ارتباطی بسیار محبوب در میان کاربران ایرانی است اما این ابزار محبوب در ایران فیلتر است و کاربران برای دسترسی به تلگرام خود محکوم به استفاده از ابزارهای عبور از فیلترینگ هستند. در این مقاله به این می‌پردازیم که در نسخه دسکتاپ تلگرام چگونه از پروکسی استفاده کنیم. 

همان‌‌گونه که از نامش پیدا ست، شما می‌توانید روی دسکتاپ و لپ‌تاپ خود تلگرام نسخه دسکتاپ را از سایت رسمی تلگرام دانلود و نصب کنید. برای فعال‌سازی پروکسی نیز به بخش تنظیمات نسخه دسکتاپ تلگرام‌ بروید، وارد بخش Advanced شده و در بخش Connection Type، روی گزینه Default -TCP Used بزنید. در این مرحله مطمئن شوید که تیک Try Connecting through IPV6 خورده باشد و سپس گزینه Add proxy را انتخاب کنید. حالا نوع پروکسی را روی MTPROTO تنظیم کنید و مشخصات پروکسی را وارد کنید و روی گزینه Save بزنید. 

با این تنظیمات شما به پروکسی مورد نظر وصل می‌شوید. به محض وصل‌شدن شما این علامتی که در تصویر آمده‌ است را خواهید دید. 

در اینجا ممکن است این سوال پیش بیاید که این پروکسی‌ها را  از کجا باید تهیه کرد؟ 

ما به صورت روزانه یک لیست از پروکسی‌ها را در کانال‌های تلگرام بشکن، تواناتک، توانا، بات تلگرام بشکن و از طریق خبرنامه برای شما ایمیل می‌کنیم. عضویت در خبرنامه و دریافت لیست پروکسی‌ها آسان‌ترین‌ کار است. 

برای استفاده از بات بشکن، با کلیک روی این لینک، وارد صفحه بات شوید و سپس روی «شروع» بزنید و سرویس پروکسی را انتخاب کنید. 

زمانی که پروکسی‌های بشکن را دریافت می‌کنید، کافی است روی لینک پروکسی‌ها کلیک کنید و گزینه Enable را انتخاب کنید تا پروکسی وصل شود. 

و اگر پروکسی‌ها را از طریق خبرنامه در ایمیل دریافت کرده‌اید، آسان‌ترین راه برای اتصال، کپی‌کردن لیست پروکسی‌ها و پیست‌کردن آن‌ها در قسمت سیو‌مسیج تلگرام است. از آنجا می‌توانید یک‌به‌یک پروکسی‌ها را به‌راحتی و بدون مشکل اجرا کنید. 

اگر برای استفاده از پروکسی‌ها با مشکل رو‌به‌رو هستید، به کارشناسان ما در صفحات شبکه‌های اجتماعی پیام دهید و مشکل خود را مطرح کنید.