Search

آموزش حذف اکانت تلگرام

تواناتک: تلگرام، یکی از پیام‌رسان‌های جنجال‌آمیز در میان کاربران در ایران است. خبر‌های جنجالی زیادی در خصوص این پیام‌رسان منتشر شده است. در راستای انتشار اخبار اخیر در خصوص تلگرام، برخی از کاربران از ما درخواست کردن نحوه حذف اکانت تلگرام را آموزش دهیم. ما در این مطلب آموزشی به آموزش حذف اکانت تلگرام پرداختیم.

برای حذف اکانت تلگرام، در اپلیکیشن آن هیچی گزینه‌ای به صورت پیش‌فرض تعریف نشده است. برای انجام این کار باید از طریق سایت تلگرام اقدام کنید.

در گام نخست، به این لینک مراجعه کنید. سپس شماره تلفن خود را وارد کنید و گزینه “Next” را بزنید.

در این مرحله در تلگرام برای شما رمز عبوری ارسال می‌شود که باید آن را در این قسمت وارد کنید و سپس گزینه “Sign in” را انتخاب کنید.

در گام بعدی تنها کافی است بر روی گزینه “Done” کلیک کنید.

در مرحله پایانی از شما خواسته می‌شود که آیا تایید می‌کنید که اکانت شما حذف شود، اگر تصمیم شما برای حذف اکانت تلگرام خود قطعی است، گزینه قرمز رنگ “Yes, delete my account” را انتخاب کنید.

در آخر پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن عملیات حذف اکانت خود دریافت می‌کنید.

با انجام مراحل بالا، اکانت تلگرام شما حذف می‌شود و بازیابی آن امکان‌پذیر نیست. پس تصمیم قطعی بگیرید و بعد نسبت به حذف اکانت خود اقدام کنید.

وقتی اکانت تلگرام خود را حذف می‌کنید، اثری از آی‌دی و عکس شما دیگر نیست. به جای آی‌دی شما، “Deleted Account” نمایش داده می‌شود.