چگونه در توییتر حساب کاربری بسازیم؟ 

تواناتک: برای ساخت حساب کاربری در توییتر، ابتدا اپلیکیشن توییتر را از مارکت اصلی دانلود و اجرا کنید. سپس روی گزینه Create Account بزنید. در این مرحله، زبان مورد نظر خود را انتخاب  کنید و روی Next بزنید. سپس نام، ایمیل یا شماره‌ تلفن‌ و تاریخ تولدتان را وارد کنید. اگر در ایران هستید، توصیه می‌کنیم که از ایمیل استفاده کنید تا کد تایید برای شما بدون مشکل ایمیل شود.

   

 

 در این مرحله اگر تمایل دارید توییتر محتوای پیشنهادی را براساس محتوایی که دنبال می‌کنید به شما پیشنهاد کند، این گزینه را بزنید در غیر این صورت، به مرحله بعدی بروید. در ادامه کدی که برای شما ایمیل شده را وارد کنید. بعد از آن پسورد مناسب برای حساب خود انتخاب کنید. در مرحله بعدی می‌بایست برای حساب خود یک عکس انتخاب کنید. بعد از انتخاب عکس، می‌توانید یوزرنیم یا اسم کاربری خود را انتخاب کنید. در این بخش اگر تمایل دارید که توییتر به لیست مخاطبان شما دسترسی داشته باشد، روی گزینه Continue بزنید اما اگر تمایل به انجام این کار ندارید، روی گزینه Skip For Now بزنید.

 

  

در ادامه می‌بایست حداقل ۳ موضوع که علاقه و تمایل دارید درباره آن‌ها در توییتر محتوا ببینید را انتخاب کنید. با انتخاب موضوعات، جزییات بیش‌تری درباره علاقه‌مندی شما می‌پرسد که می‌بایست پس از انتخاب آن موضوعات، روی گزینه Next بزنید. در نهایت نیز از لیست پیشنهادی یک نفر را دنبال کنید تا حساب شما با موفقیت ساخته شود.