تغییر صدا با هوش مصنوعی از طریق سرویس Voice.ai

تواناتک: سرویس Voice.ai سرویس تغییر صدا با هوش مصنوعی‌ است که قادر است صدای شما را به صورت زنده تغییر دهد. همچنین می‌توانید فایل صدا را آپلود کنید تا صدای شما را به‌راحتی به صدای مورد نظرتان تغییر می‌دهد. در ادامه به معرفی و نحوه کارکرد این سرویس می‌پردازیم.

با Voice.ai شما این امکان را خواهید داشت تا صدای خود را به صورت زنده در بسیاری از اپلیکیشن‌ها از جمله Zoom, Discord, Minecraft, GTA5, Fortnite ,Valorant League of Legends ,Among Us ,Skype ,Whatsapp Teamspeak و برنامه‌های مشابه دیگر تغییر دهید. همچنین این ابزار به شما امکان را می‌دهد که به‌احتی کلیپ‌های صوتی کوتاه بسازید و آن‌ها را در پلتفرم‌های پیام‌رسان برای مخاطبان خود ارسال کنید. 

سرویس Voice.ai تنها یک تغییردهنده صدای قدرتمند مبتنی بر هوش مصنوعی نیست، بلکه ابزاری است که به شما امکان می‌دهد تا صداها را ایجاد یا کلون کنید و همچنین به هزاران صدای تولید‌شده، برای تغییر صدای خود دسترسی داشته باشید. 

با ابزارهای Streamlabs OBS ,Twitch ,TikTok Live Studio ,Audacity و Omegle می‌توانید از Voice.ai استفاده کنید. شما با این سرویس همچنین می‌توانید برای هر برنامه، از Voice Skins ,Voice Filters و Voice Avatars خود استفاده کنید. به این ترتیب می‌توانید شخصیت‌های خود را به دنیای متافیزیک یا دنیاری بازیِ انتخابی خود ببرید و کنترل صدای خود را در دست بگیرید. این ابزار برای گیمرها و تولید‌کنندگان محتوا مخصوصا یوتیوبرها می‌تواند بسیار کاربردی باشد. 

سرویس Voice.ai دارای اپلیکیشن برای سیستم‌عامل‌های مختلف چون اندروید، آی‌.او‌.اس، مک‌.او.س و ویندوز کارایی دارد. شما همچنین می‌توانید از نسخه وب‌سایت این سرویس هم استفاده کنید. این ابزار دارای نسخه رایگان و تجاری است که در نسخه تجاری، امکان دسترسی شما به قابلیت‌های بیش‌تر و پیشرفته‌تری وجود دارد. اما در نسخه رایگان تنها قابلیت‌های اولیه برای تغییر صدا را خواهید داشت. شما در نسخه رایگان امکان تغییر صدا با دو فیلتر را برای فایل‌های کوتاه دارید. ضمن اینکه نسخه رایگان این ابزار دارای تبلیغات است.