اپلیکیشنی برای دانلود عکس و ویدیوها در اینستاگرام

شاید برای شما خیلی پیش‌آمده باشد که در اینستاگرام با عکس و یا ویدیویی روبه‌رو شده باشید، که دوست داشته باشید، آن را در حافظه گوشی خود ذخیره کنید، متاسفانه خود اپلیکیشن اینستاگرام به دلیل محدودیت‌هایی که دارد، ان امکان را به کاربران خود نمی‌دهد. اما اپلیکیشن‌های دیگر با رعایت حقوق کسانی که عکس و ویدیو در این شبکه اجتماعی پرمخاطب آپلود می‌کنند، امکان دانلود ویدیو‌ها و عکس‌ها را برای شما محیا می‌کند.

اپلیکیشن Insta Downloader، به شما امکان دانلود و ذخیره کردن عکس‌ها و ویدیو‌های اینستاگرام را می‌دهد. لازم به ذکر است این اپلیکیشن تنها امکان دانلود عکس و ویدیو‌هایی را می‌دهد که متعلق به حساب‌های کاربری عمومی باشند.

کار کردن با این اپلیکیشن بسیار ساده است، تنها کافی است هنگامی که در فید تصاویر در اینستاگرام به عکس یا ویدیویی می‌رسید که قصد دانلود آن را دارید، روی علامت سه نقطه کنار عکس و یا ویدیو بزنید و گزینه Copy Share URL را انتخاب کنید، اکنون به اپلیکیشن Insta Downloader بروید، در فیلد خالی منوی اصلی، لینک را پیست کنید، بعد از مدت کوتاهی که اپلیکیشن عکس و یا ویدیو مورد نظر شما را شناسایی کرد، کافی است، گزینه  Save را انتخاب و فیلم و یا عکس مورد نظر را در گوشی و یا تبلت خود ذخیره کنید.

از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن این است که از درون همین اپلیکیشن، عکس و یا ویدیو مورد نظر خود در اینستاگرام را برای دوستان خود در سایر اپلیکیشن‌ها مانند فیس‌بوک، توییتر، واتس‌اپ، وایبرو ….. به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن Insta Downloader، را به صورت رایگان در گوگل‌پلی دانلود نمایید.