رفع مشکل آپلود ویدیو در اینستاگرام

تواناتک: بسیاری از شما این‌روزها درگیر مشکل آپلود کردن ویدیو‌ها در اینستاگرام هستید. بیشتر مواقع بعد از پست ویدیو، با پیام اینکه ویدیو با موفقیت آپلود و پست نشد، روبه‌رو می‌شوید. ما در این مقاله آموزشی با پیشنهاد راهکارهایی، این مشکل را برای شما حل می‌کنیم. پس اگر برای آپلود ویدیو در اینستاگرام با مشکل روبه‌رو هستید، این مطلب آموزشی را حتما بخوانید.

چند وقتی است تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام با مشکل برای آپلود ویدیو در اینستاگرام روبه‌رو هستند، و در مرحله آخر وقتی گزینه Share را انتخاب می‌کند، بعد از چند لحظه این خطا Video Wasn’t Posted برای آنها به نمایش در می‌آیند. در این مرحله گزینه‌ای Try Again را خواهید دید، که با انتخاب آن هم هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد و مشکل آپلود ویدیو حل نمی‌شود.

اینستاگرام اپلیکیشنی است که با عکس و ویدیو درگیر است، طبیعی است که برای استفاده از چنین اپلیکیشنی نیاز به اینترنت با سرعت مناسب و خوب دارید. چرا که اگر سرعت اینترنت کم باشد، برای آپلود و مشاهده عکس‌ها و ویدیو‌ها با مشکل مواجه خواهید شد.

پس پیش از هر اقدامی مطمن شوید، اپلیکیشن اینستاگرام شما به‌روز است و شما از آخرین نسخه از این اپلیکیشن استفاده می‌کند.

در مرحله بعدی، حافظه کش Cache اینستاگرام را پاک کنید و آن را Force Stop نمایید.

برای انجام اینکار به قسمت تنظیمات Settings گوشی مراجعه کنید. پس از آن گزینه Apps یا Applications را انتخاب کنید. از لیست اپلیکیشن‌ها، اپلیکیشن اینستاگرام را انتخاب کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود، گزینه Clear Cache را بزنید و کش اپلیکیشن را به صورت کامل پاک کنید. بعد از پاک سازی حافظه کش، گزینه Force Stop را انتخاب کنید.

حال اگر مشکل آپلود ویدیو حل نشد، توصیه می‌کنیم از یک فیلترشکن و یا وی‌پی‌ان معتبر استفاده کنید، که آدرس آی‌پی شما را عوض کند. با فعال کردن یک فیلترشکن و یا وی‌پی‌ان معتبر می‌توانید به سادگی مشکل آپلود ویدیو را حل کنید. برای دریافت فیلترشکن و یا وی‌پی‌ان معتبر می‌توانید، از بشکن استفاده کنید. یکی از سرویس‌های تواناتک برای همراهان، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. شما با ارسال یک ایمیل رایگان به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه از فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت نمایید. راه‌دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها، موجود است، شما می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام بشکن، لینک دانلود کلیه فیلترشکن‌ها را دریافت نمایید.

با انجام راهکارهایی که در این مطلب بیان شد، شما می‌توانید مشکل آپلود ویدیو را در اینستاگرام خود حل کنید.

ما در یک بسته آموزشی، کلیه تنظیمات لازم برای اینستاگرام را به همراه بخش‌های مختلف آن به شما آموزش داده‌ایم. برای دریافت این بسته به این لینک مراجعه نمایید.