شکستن مرز یکصد میلیون کاربر فعال در ماه در پیام‌رسان تلگرام

تلگرام، یکی از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان محبوب در میان کاربران سراسر دنیا مخصوصا ایران است. کاربران برای ارسال پیام و محتوا و عضویت در کانال‌های متفاوت از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند. امروز شرکت تلگرام، خبری را در خصوص شکستن مرز یک‌صد میلیون کاربر فعال در ماه گذشته در اپلیکیشن تلگرام خبر داد.

مدیرعامل تلگرام امروز در کنگره جهانی موبایل گفت: «ما به موفقیت بزرگی دست یافتیم، در ماه گذشته ۳۸ میلیون کاربر جدید به شبکه ما پیوستند. او در ادامه گفت که روزانه ۳۵۰ هزار نفر به شبکه تلگرام می‌پیوندند و همچنین روزانه بیش از ۱۵ میلیارد پیام بین کاربران در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا رد و بدل می‌شود.»

تلگرام به دستاورد بزرگی رسیده که مرز یک‌صد میلیون کاربر فعال را در ماه شکسته است و با رشد ۶۰ درصدی کاربران فعال روبه‌رو بوده است. چندی پیش هم خبری را منتشر کردیم که در آن به شکستن مرز یک میلیارد کاربر فعال در ماه در اپلیکیشن واتس‌اپ اشاره کردیم و همچنین نزدیک شدن تعداد کاربران فعال اپلیکیشن پیام‌رسان فیس‌بوک به این عدد. این اعداد نشان می‌دهد که تلگرام برای رقابت با واتس‌اپ راه‌ درازی در پیش دارد، اما نکته قابل توجه عدم وابستگی تلگرام به شرکت‌های بزرگ است. همچنین تنها ۲ سال از فعالیت این اپلیکیشن پیام‌رسان می‌گذرد، پس شکستن رکورد یک‌صد میلیون کاربر فعال در ماه برای این اپلیکیشن پیام‌رسان رقم بسیار خوبی‌ست.

شما می‌توانید بسته آموزشی تلگرام را از این لینک دریافت کنید. 

تواناتک را در تلگرام دنبال کنید.

منبع