Search

خواندن پیام‌های دریافتی تلگرام بدون نمایش تیک دوم

تواناتک: خیلی از کاربران از ما پرسیده‌اند که چگونه پیام‌های دریافتی تلگرام را بدون اینکه فرستنده متوجه شود و تیک دوم به نمایش در بیاید، بخوانیم. ما در این مقاله آموزشی به شما اپلیکیشنی را آموزش می‌دهیم که به کمک آن می‌تواتید پیام‌های دریافتی را بدون اینکه فرستنده متوجه شود، بخوانید.

این‌روزها کاربران زیادی در تلگرام و سایر پیام‌رسان‌ها مشغول فعالیت هستند و روزانه پیام‌های زیادی را برای هم ارسال و دریافت می‌کنند. بسیاری از کاربران تمایل ندارند وقتی پیامی برای آنها ارسال می‌شود و آن را می‌خوانند، فرستنده متوجه این موضوع شود. در حقیقت در تلگرام و برخی از پیام‌رسان‌ها وقتی شما پیام را دریافت می‌کنید، تیک دوم در کنار پیام برای شما و فرستنده نمایش داده می‌شود و وقتی پیام را باز و می‌خوانید تیک به رنگ آبی در می‌آید.

معمولا اگر نوتیفیکیشن شما فعال باشد، می‌توانید بخشی از پیام دریافتی را از این طریق بخوانید، اما اگر پیام طولانی باشد، کل آن نمایش داده نمی‌شود.

در اندروید شما با استفاده از اپلیکیشن Unseen می‌توانید به کلیه پیام‌ها و محتواهای دریافتی دسترسی داشته باشید، بدون اینکه برای فرستنده تیک دوم نمایش داده شود و یا وضعیت Last Seen شما تغییر کند.

اپلیکیشن Unseen این امکان  را به شما می‌دهد که به جز پیام‌ها، ویدیو‌ها، تصاویر و صداها هم بدون نمایش تیک دوم برای فرستنده مشاهده نمایید.

از دیگر قابلیت‌های این اپلیکیشن می‌توان به Chathead اشاره کرد. با این قابلیت حباب کوچکی برای دسترسی آسان به چت‌ها در صفحه نمایش گوشی برای شما نمایش داده می‌شود.

استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است، کافی است در گام نخست این اپلیکیشن را از گوگل‌پلی دریافت و بر روی گوشی اندروید خود نصب کنید. پس از اجرا باید به قسمت نوتیفیکیشن‌ها دسترسی بدهید، چرا که این اپلیکیشن از طریق دسترسی به نوتیفیکیشن‌ها به محتوای پیام‌ها دریافتی شما دسترسی پیدا می‌کند و آنها را در محیط دیگر برای شما نمایش می‌دهد، بدون اینکه نیاز باشد شما برای خواندن پیام‌های ارسالی، اپلیکیشن پیام‌رسان را بازکنید.

از محدودیت‌های اپلیکیشن Unseen می‌توان به این موضوع اشاره کرد، که از برخی پیام‌رسان‌ها پشتیبانی نمی‌کند و برای iOS هم هنوز نسخه رسمی منتشر نشده است.

مراحل نصب و اجرای برنامه به شرح زیر است:

پس اگر به دنبال این هستید که پیام‌های دریافتی خود را در پیام‌رسان‌های مختلف چون تلگرام، واتس‌اپ و ….. بدون نمایش تیک دوم بخوانید، از اپلیکیشن Unseen استفاده کنید.

بسته آموزشی تلگرام تواناتک را می‌توانید از این لینک دریافت نمایید