Search

قابلیت پرسش و پاسخ در اینستاگرام

 

تواناتک: اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی عکس و ویدیومحور است که روزانه کاربران زیادی پست‌ها و استوری‌هایی را در قالب عکس و ویدیو در آن به اشتراک می‌گذارند. یکی از ویژگی‌هایی که اخیرا به بخش استوری اینستاگرام اضافه شده، قابلیت پرسش و پاسخ است. در این مقاله به بررسی چگونگی استفاده از این قابلیت پرداخته‌ایم.

قابلیت پرسش و پاسخ اینستاگرام در بخش استوری است. شما با استفاده از این قابلیت امکان پرسیدن سوال از فالوورهای خود را دارید. این قابلیت به پیج‌هایی که فالوورهای زیادی دارند، کمک می‌کند به‌راحتی بتوانند از کاربران یا فالوورهای خود بازخورد بگیرند.

برای استفاده از این قابلیت وارد بخش استوری شوید، در بخش استیکرها، آیکون Questions را انتخاب کنید، حالا متن سوال مورد نظر را برای فالوورهای خود ارسال کنید. شما امکان دیدن پاسخ‌ کاربران یا فالوورهای خود را در قسمت بازدید استوری به صورت کامل دارید.

شما همچنین می‌توانید پاسخ‌های دریافتی فالوورهای خود را با حفظ حریم خصوصی آن‌ها بازنشر کنید؛ چراکه وقتی پاسخ کاربران را بازنشر می‌کنید نام کاربری و عکس آن‌ها نمایش داده نمی‌شود.

برای استفاده از این قابلیت در اینستاگرام، حتما باید از آخرین نسخه اینستاگرام استفاده کنید. پس اگر اپلیکیشن اینستاگرام خود را به‌روزرسانی نکرده‌اید، در اسرع وقت از طریق مارکت‌های رسمی، اینستاگرام خود را به‌روزرسانی کنید.

اخیرا اینستاگرام از قابلیت‌های جذاب و کاربردی زیادی رونمایی کرده است که از جمله آن‌ها می‌توان به برقراری تماس‌های صوتی-ویدیویی و IGTV اشاره کرد.